Niszczarka Kobra +2 CC2 ES

Dostępność: duża ilość
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 2 890,50 zł 2890.50
zawiera 23% VAT
Cena netto: 2 350,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 120074

Opis

Znakomita do biura niszczarka Kobra +2 CC2 ES

Wyposażenie firmy w niezawodny sprzęt pozwala znacznie usprawnić naszą codzienną pracę. Dlatego niszczarka Kobra +2 CC2 ES została stworzona do średniej wielkości powierzchni biurowych oraz instytucji państwowych, odpowiednio zabezpieczając przetwarzane w nich dane wrażliwe. Niewielkiej wielkości urządzenie mające wymiary 390 x 300 x 590 mm umożliwiają umiejscowienie jej w każdym miejscu, a także pod biurkiem. Jasna i zgrabnie zaprojektowana obudowa doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES w górnej części obudowy ma zamontowaną dodatkową, zapewniającą większe bezpieczeństwo pokrywę. Praca zostaje automatycznie wstrzymana w momencie jej podniesienia. Urządzenie posiada automatyczny start/stop, co ułatwia użytkownikowi codzienną obsługę. Na biurową niszczarkę Kobra +2 CC2 ES jest trzyletnia gwarancja producenta, natomiast dożywotnia na obydwa zestawy noży tnących.

Solidne zestawy noży tnących

Ta bardzo wydajna biurowa niszczarka Kobra +2 CC2 ES została wyposażona w dwa zestawy ostrzy tnących, które są solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia przez metalowe elementy zawarte w dokumentach – spinaczy i zszywek. Mechanizm tnący przeznaczony do niszczenia papieru ma wejście o szerokości 230 mm, natomiast drugi węższy jest przeznaczony do starannego kruszenia plastikowych kart czy optycznych nośników informacji w postaci płyt CD i DVD. Powstałe ścinki mają wielkość 1,9 x 13 mm. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów, w tym zawierających dane poufne, tajne, bądź innych mających zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych.

Ekologiczne urządzenie niszczące

Pojemnik na ścinki biurowej niszczarki Kobra +2 CC2 ES został wykonany z materiałów ekologicznych, które są Eco-Friendly. Oznacza to, że nie ma konieczności stosowania plastikowych, zanieczyszczających środowisko worków na odpadki. Niszczarka kobra +2 CC2 ES posiada dwa osobne pojemniki, jak i szczeliny niszczące przeznaczone oddzielnie na dokumenty papierowe oraz optyczne nośniki danych – płyty CD, DVD wraz z kartami PCV. Umożliwia to również sprawną segregację odpadów. Maksymalna pojemność kosza na ścinki wynosi 38,5 L, w tym wydzielony jest osobny pojemnik na pokruszone płyty i karty plastikowe mający 1,5 L. Znajdujące się w obudowie kosza okno ułatwia kontrolę napełnienia go ścinkami.

Duża oszczędność energii

Przeznaczona do biura niszczarka Kobra +2 CC2 ES pozwala na znaczne oszczędności energii elektrycznej. Co jest nie tylko przydatnym rozwiązaniem, kiedy chcemy ograniczyć nasze wydatni na rachunki, ale i mieć wpływ na ochronę środowiska. Dlatego urządzenie to zostało wyposażone w System Energy Smar. Jego działanie polega na braku pobory mocy przez niszczarkę Kobra +2 CC2 ES, kiedy znajduje się ona w trybie uśpienia.

Łatwa, codzienna obsługa niszczarki Kobra +2 CC2 ES

Niszczarkę Kobra +2 CC2 ES zaprojektowano i wyposażono tak, aby była ona jak najłatwiejsza w codziennej obsłudze dla każdego użytkownika. Dlatego wszystkie funkcje jakie ona posiada są praktyczne i proste w zastosowaniu. Bardzo cichy silnik umożliwia praktycznie bezgłośne niszczenie wszystkich dokumentów oraz pracę ciągłą bez stosowania zbędnych przerw. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES ma także system umożliwiający automatyczne wycofanie dokumentów ze szczeliny w momencie ich zaklinowania się. Kierunek pracy noży jest w przeciwną stronę, pozwalając bezpiecznie je wyjąć z urządzenia, nie uszkadzając go przy tym.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl