Niszczarka Kobra 245 HS TS ES

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 6 432,90 zł 6432.90
zawiera 23% VAT
Cena netto: 5 230,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 120205

Opis

Wyższy poziom bezpieczeństwa z niszczarką Kobra 245 HS TS ES

Nowocześnie wyposażona, zapewniająca wyższy poziom bezpieczeństwa niszczarka Kobra 245 HS TS ES z serii High Security, niszczy ważne dokumenty gromadzące dane o charakterze ściśle tajnym. Dedykowana do biur, urzędów państwowych oraz placówek czy organów rządowych, gdzie wymagane jest należyte zabezpieczenie informacji przez nich zbieranych i przechowywanych, tak by osoby niepowołane nie miały do nich jakiegokolwiek dostępu. Poziom bezpieczeństwa danych to DIN 6. Wymiary urządzenia to 400 x 360 x 610 mm, a waga 29 kg. Obecność przy podstawie obrotowych kółek zapewnia wygodne i bezpieczne przetransportowanie jej w dowolnie wybrane miejsce. W górnej części szafkowej obudowy na kółkach umieszczony jest panel kontrolny TOUCH SCREEN, posiadający wiele funkcji, które uruchamiane są poprzez dotknięcie wybranego przycisku. Guzik forward pozwala rozpocząć pracę niszczarki Kobra 245 HS TS ES, a przytrzymanie go 30 sekund rozpoczyna cykliczne niszczenie dokumentów. Przycisk stop umożliwia natychmiastowe zatrzymanie urządzenia. Przy panelu kontrolnym znajduje się również wejście szczeliny tnącej o szerokości 245 mm i znajdującą się pod nią głowicą z ostrzami, niszczącymi dokumenty papierowe na ścinki wielkości 0,8 x 9,5 mm. Kolejnym ważnym elementem jaki posiada niewielka niszczarka Kobra 245 HS TS ES jest kosz o pojemności 40 L. Po otwarciu drzwiczek wysuń prowadnice i umieść w nich worek. Model ten został wyposażony dodatkowo w diodę ostrzegawczą, która zapala się w momencie kiedy noże tnące wymagają naoliwienia. Należy używać oleju do maszyn o rzadkiej konsystencji. Aby dobrze je naoliwić, zlej wałki obficie dużą ilością oleju i wyłącz lampkę ostrzegawczą. Niszczarka Kobra 245 HS TS ES High Security jest objęta trzyletnią gwarancją, a noże tnące i napęd z łańcuchem dożywotnią.

Sprawne niszczenie dokumentów oraz praca silnika

Niszczarka Kobra 245 HS TS ES High Security bardzo dokładnie i trwale niszczy różnego rodzaju dokumenty papierowe, a trwałe i odporne ostrza poradzą sobie bez problemów ze znajdującymi się w nich metalowymi zszywkami oraz spinaczami. Maksymalnie w wejściu szczeliny tnącej możesz umieścić do 8 arkuszy A4, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, kiedy masz do zniszczenia znaczne ilości dokumentów. Niszczarka Kobra 245 HS TS ES wyposażona została ponadto w silnik o mocy 460 W, wykonany z solidnych oraz wytrzymałych materiałów. Urządzenie pracuje cicho, emitując hałas na poziomie do 54 dB. Silnik został przystosowany do bezustannego niszczenia dokumentów przez 24 godziny na dobę, bez stosowania przerw. Posiada on także specjalne zabezpieczenie chroniące przed przegrzaniem.

Pozostałe, przydatne cechy niszczarki Kobra 245 HS TS ES

Niszczarka Kobra 245 HS TS ES została zaopatrzona także w inne cechy, które pozwalają na jej łatwiejszą, codzienną obsługę. Bardzo przydatne jest automatyczne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania się papieru w szczelinie tnącej, bądź nagłego otwarcia drzwiczek w takcie pracy urządzenia. Eliminuje to prawdopodobieństwo wystąpienia awarii poprzez niewłaściwe jej użytkowanie. Diody LED zlokalizowane przy panelu kontrolnym sygnalizują aktualnie włączone funkcje niszczarki Kobra 245 HS TS ES. Wyposażona ona została także w system Energy Smart, który pozwala na oszczędność energii w trybie czuwania oraz automatic reverse system 100% Jam Proof, pozwalający na bezpieczne wycofanie zaklinowanych kartek w szczelinie tnącej. Aby urządzenie posłużyło na dłużej warto zapoznać się z instrukcją obsługi.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright Obsługa sklepu internetowego przez www.prowadzenie-stron.pl

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl