Niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 10 762,50 zł 10762.50
zawiera 23% VAT
Cena netto: 8 750,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 120484

Opis

Stworzona do biura niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES

Niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES jest urządzeniem niszczącym dokumenty zawierające dane poufne, które dedykowane jest do biur oraz urzędów średniej i dużej wielkości. Jej wymiary wynoszą 680 x 480 x 1000 mm, a waga 56 kg. Niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES wykonana jest z solidnej, odpornej na uszkodzenia metalowej obudowy szafkowej z drzwiczkami z klamką. Dla łatwiejszego, wygodniejszego oraz bezpieczniejszego transportu urządzenia została ona wyposażona w obrotowe kółka przymocowane przy podstawie. Pomimo swojej wagi bez problemów przestawisz ją w inne miejsce. Niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES składa się z dwóch podstawowych elementów, jakimi są szeroka szczelina tnąca, której wejście wynosi 310 mm oraz kosz na ścinki zamykany na drzwiczki. Ostrza precyzyjnie niszczą nie tylko dokumenty papierowe, ale także inne materiały. Kosz na ścinki ma pojemność 135 L. Aby użytkowanie urządzenia było łatwiejsze, posiada ona automatyczny podajnik papieru, w którym zmieści się aż 170 kartek, a także wielofunkcyjny panel sterowania. Gwarancja producenta na ten model niszczarki wynosi trzy lata. A na takie elementy jak ostrza tnące oraz napęd z łańcuchem jest ona dożywotnia. Do niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES dołączona jest również instrukcja obsługi, z która warto się zapoznać przed montażem oraz niszczeniem dokumentów.

Nośniki jakie zniszczysz w niszczarce Kobra 310 CC2 TS-AF ES

Profesjonalna niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES dedykowana jest do utylizacji nie tylko dokumentów w formie tradycyjnej, ale również danych zgromadzonych na innych nośnikach. Dlatego z powodzeniem zniszczysz w niej optyczne nośniki informacji – płyty CD, DVD, a także plastikowe karty, które zawierają chip. Umieść dokumenty w szczelinie tnącej niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES, a uzyskasz ścinki o rozmiarach 1,9 × 15 mm, które lądują do kosza znajdującego się pod głowicą tnącą. Stopień bezpieczeństwa danych jaki zapewnia urządzenie to DIN- 5. Warto zaznaczyć, że niszczarka poradzi sobie również z metalowymi elementami w postaci zszywek i spinaczy. Ilość kartek jaką można umieścić naraz w szczelinie niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES to 19 arkuszy formatu A4.

Funkcjonalne systemy niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES

Profesjonalna niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES wyposażona została w praktyczne systemy zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w trakcie niszczenia dokumentów. W tym modelu nowością jest Electronic Power System wskazujący wydajność niszczenia podczas pracy urządzenia. Posiada ona również opcjonalnie system automatycznego oliwienia ostrzy. W sytuacji zaklinowania się papieru w szczelinie tnącej niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES działa Automatic Reverse System. Jego zadaniem jest bezpieczne wycofanie dokumentów, poprzez pracę ostrzy w przeciwnym kierunku. Górna obudowa urządzenia wyposażona została w specjalne diody LED, które informują o funkcjach niszczarki, które są aktualnie włączone, napełnieniu ścinkami kosza bądź otwartych drzwiczkach.

Wydajna praca silnika niszczarki Kobra 310 CC2 TS-AF ES

Niszczarka Kobra 310 CC2 TS-AF ES posiada silnik, który jest nie tylko wytrzymały, ale także pracuje bardzo cicho. By była ona wydajna przystosowano go w taki sposób aby zachować ciągłość jego działania nieprzerwanie przez okrągłą dobę, co jest możliwe również dzięki specjalnym zabezpieczeniom zapobiegającym przegrzaniu. Niszczarka Kobra 310 CC TS-AF ES wyposażona została w system Energy Smart, którego zadaniem jest oszczędność energii elektrycznej w momencie kiedy urządzenie przechodzi w tryb czuwania.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl