Niszczarka Kobra 400 C2 ES

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 18 204,00 zł 18204.00
zawiera 23% VAT
Cena netto: 14 800,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 120584

Opis

Niszczarka Kobra 400 C2 ES idealna do każdego dużego biura

Wyjątkowo wydajna mająca dużą moc niszczarka Kobra 400 C2 ES do zastosowania profesjonalnego to doskonałe urządzenie niszczące wiele rodzajów dokumentów papierowych, a także optycznych i magnetycznych nośników informacji. Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa danych, w tym o charakterze tajnym to jest to najlepszy wybór. Nie wyrzucaj dokumentów do kosza, gdzie mogą mieć do nich dostęp osoby do tego niepowołane, tylko zainwestuj w profesjonalną niszczarkę Kobra 400 C2 ES. Urządzenie jest średniej wielkości o wymiarach 600 x 480 x 930 mm oraz wadze 101 kg. Metalowa, jasna obudowa szafkowa została ponadto wyposażona w obrotowe kółka zamontowane ku podstawie. Ułatwiają one jej transport w inne miejsce. Niszczarka Kobra 400 C2 Es ma prostą konstrukcję, na którą składają się podstawowe elementy jak szeroka szczelina tnąca w górnej części oraz kosz na ścinki o pojemności 200 L zabezpieczony drzwiczkami z uchwytem. W razie potrzeby można zamontować półki na wydruki komputerowe. Pod wejściem szczeliny tnącej znajdują się przyciski oraz lampki, informujące użytkownika o przepełnieniu kosza na ścinki otwartych drzwiczkach czy wstrzymujących pracę niszczarki. Posiada ona także automatyczny start/stop. Zanim zaczniesz pracę z profesjonalną niszczarką Kobra 400 C2 ES przestudiuj uważnie dołączoną do niej instrukcję obsługi, w której zawarte są zasady bezpieczeństwa, a także korzystania z poszczególnych funkcji oraz nie używaj nieskompletowanego w całości urządzenia. Ten wysokiej jakości sprzęt do niszczenia dokumentów posiada trzyletnią gwarancję producenta oraz dożywotnią na ostrza tnące. Dodatkowym wyposażeniem opcjonalnym jest Metal Detector.

Typy dokumentów z danymi przeznaczone do zniszczenia

Profesjonalna niszczarka Kobra 400 C2 ES gwarantuje bardzo wysoka ochronę, jak jest wymagana w przypadku danych szczególnie wrażliwych, w tym tajnych do których mają dostęp tylko nieliczne osoby ze względu na rodzaj wykonywanej przez siebie funkcji. Dokumenty niszczone są na bardzo małe ścinki wielkości 1,9 x 15 mm, gdzie poziom bezpieczeństwa to DIN – 5. Proces niszczenia następuje poprzez umieszczenie w szczelinie tnącej niszczarki Kobra 400 C2 ES mającej 400 mm szerokości, gdzie ostre i wytrzymałe noże precyzyjnie tną papier, w tym obszerne wydruki komputerowe. Urządzenie to zostało również odpowiednio przystosowane, aby bez najmniejszych problemów skruszyć inne materiały, jak metalowe zszywki, małe spinacze, karty plastikowe, z chipem elektronicznym czy klisze. Ponadto skutecznie zniszczy optyczne nośniki danych – płyty CD, DVD, magnetyczne – dyskietki, a także Pen Drivy. Jednocześnie możesz zniszczyć w niszczarce Kobra 400 C2 ES do 31 arkuszy papierowych formaty A4, co jest bardzo przydatne jeśli mamy do utylizacji dużą ilość dokumentów.

Moc silnika oraz napęd

Silnik o mocy 2100 W w niszczarce Kobra 400 C2 ES został zaprojektowany tak, aby pracował bardzo cicho. Nie emituje wysokiego poziomu hałasu oraz może bez problemów działać przez całą dobę. Silnik jest odpowiednio zabezpieczony przed przegrzaniem. Napęd z łańcuchem (dożywotnia gwarancja) niszczarki Kobra 400 C2 ES został dodatkowo wzmocniony, natomiast przekładnie wykonano ze specjalnie utwardzonej stali węglowej. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny system Energy Smart, który pozwala na znaczną oszczędność energii, poprzez zerowe jej zużycie w trybie czuwania. Niszczarka Kobra 400 C2 Es posiada także automatyczną funkcję wycofywania zaklinowanych dokumentów.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl