Niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 33 333,00 zł 33333.00
zawiera 23% VAT
Cena netto: 27 100,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 120886

Opis

Niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES i wysokie bezpieczeństwo danych

Specjalistyczna niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES należąca do serii High Security to urządzenie rekomendowane do zabezpieczenia wszystkich danych o charakterze ściśle tajnym. Testowana przez organy wojskowe i rządowe, przeznaczona jest do wielkopowierzchniowych biur oraz urzędów czy armii. Niezawodna w swojej pracy niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES precyzyjnie utylizuje różnego typu dokumenty i nośniki informacji. Cechy jakie posiada to urządzenie zapewniają bezpieczną i skuteczną pracę w każdych warunkach. Szafkowa obudowa urządzenia ma jasny odcień oraz wymiary 680 x 480 x 1000 mm. Pomimo dużej wagi 128 kg, niszczarkę Kobra 410 HS-6 TS ES można bezproblemowo przetransportować, dzięki znajdującym się przy jej podstawie obrotowych kółkach. Budowa jest prosta i dzieli się na dwa podstawowe elementy – mechanizm tnący z wielofunkcyjnym panelem dotykowym TOUCH SCREEN, zlokalizowanych w górnej części urządzenia oraz kosza na ścinki o pojemności 205 L. Montaż wszystkich elementów ze sobą jest bardzo prosty i opisany w dołączonej instrukcji obsługi. Ponadto niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES posiada wyposażenie opcjonalne w postaci Metal Detector oraz trzyletnią gwarancję, w tym dożywotnią na ostrza tnące i napęd łańcuchowy. Automatyczne oliwienie noży pozwala na dłuższą żywotność urządzenia.

Cięcie, nośniki, bezpieczeństwo danych w niszczarce Kobra 410 HS-6 TS ES

Niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES serii High Security bardzo precyzyjnie niszczy każdy rodzaj dokumentów, nie tylko te w tradycyjnej formie papierowej, ale także elektronicznej. Pozwalają na to wieloelementowe, wytrzymałe noże tnące, które wykonane zostały z powierzchniowo hartowanej stali sprężynowej, zapewniając wysoką odporność na niekorzystne działania mechaniczne. Wejście szczeliny ma 410 mm, natomiast rodzaj cięcia to ścinki o wielkości 0,8 x 5 mm. Niszczarka Kobra 410 HS-6 TS ES posiada dwie szczeliny tnące do osobnego niszczenia papieru wraz z zszywkami i spinaczami oraz płyt CD, DVD, dyskietek magnetycznych, kart plastikowych, kart z chipem elektronicznym. Optyczne i magnetyczne nośniki informacji kruszone są na ścinki o rozmiarze 1,5 x 2,5 mm. Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo danych na najwyższym z możliwych poziomie DIN – 7. Dodatkowo posiada ona osobny pojemnik na ścinki papierowe oraz te powstałe po skruszeniu płyt CD, DVD czy kart plastikowych. Przydatną cechą niszczarki Kobra 410 HS-6 TS ES, która ułatwia niszczenie oraz oszczędza czas jest możliwość umieszczenia w szczelinie tnącej jednorazowo do 12 sztuk arkuszy papieru formatu A4 i gramaturze 70g.

Silnik, obsługa niszczarki Kobra 410 HS-6 TS ES

Wyposażenie specjalistycznej niszczarki Kobra 410 HS-6 TS ES w systemy bezpieczeństwa oraz wiele praktycznych funkcji, bez wątpienia ułatwia codzienną jej obsługę. Poza niezwykle ostrymi, trwałymi i wytrzymałymi nożami tnącymi, bardzo ważnym elementem jest silniki, który pracuje wyjątkowo cicho, nie wymaga przerw na chłodzenie, dzięki czemu może działać przez 24 godziny na dobę. A ponadto ma odpowiednie, specjalistyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Moc silnika to aż 2600 W. Do innych przydatnych cech niszczarki Kobra 410 HS-6 TS ES należą automatyczny start/stop z funkcją autoreversu, automatyczne odcięcie zasilania w momencie zakleszczenia się papieru w szczelinie lub otwarcia drzwiczek. Diody LED w górnej obudowie sygnalizują jakie funkcje niszczarki są włączone. System Energy Smart oszczędza energię w trybie czuwania, a EPC wskazuje jaka jest wydajność niszczenia w danym momencie. System SPPS wzmacnia napę łańcuchowy niszczarki Kobra 410 HS-6 TS ES.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl