Niszczarka Kobra - najwyższa gwarancja jakości

Szybki rozwój technologi spowodował, że z roku na rok na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze nośniki danych. Urządzenia te gromadzą ogromne ilości informacji związane chociażby z danymi osobowymi klientów, pracowników lub dotyczących działalności firmy. Należyta ochrona danych to nie tylko zabieg, mający na celu walkę z konkurencją. Aktualne przepisy prawne zobowiązują przedsiębiorców oraz urzędników do odpowiedniego nadzoru nad dokumentami zawierającymi informacje, które mogą umożliwić identyfikację osoby fizycznej. Jeśli obawiasz się, że osoba niepowołana może mieć dostęp lub odzyskać Twoje dane, najlepszym wyjściem jest ich trwałe zniszczenie. Inwestując w zakup niszczarki Kobra, masz pewność ich bezpowrotnej utylizacji.

Zalety niszczarek Kobra.

Profesjonalne niszczarki Kobra to idealny wybór. Najnowszej generacji modele niszczarek posiadają wszelkie niezbędne parametry, które pozwolą właściwie zabezpieczyć dane przetwarzane przez biuro czy urząd. Dokumenty pracownicze, magazynowe lub związane z realizacją zamówień szybko i sprawnie zostaną zniszczone. Wykorzystanie aktualnych technologii oraz najlepszej klasy materiałów, pozwala utylizować dowolną ilość dokumentów, zgromadzonych na wszelkiego typu nośnikach danych. Niszczarki Kobra sprawdzą się rewelacyjnie do każdej wielkości biur, urzędów administracji państwowej, agencji rządowych oraz przemysłu.

W zależności od przeznaczenia w ofercie producenta dostępne są:

  • niszczarki biurowe – niszczące dokumenty i multimedia z autopodajnikiem lub bez,
  • niszczarki profesjonalne,
  • niszczarki specjalistyczne,
  • niszczarki z systemem HS – High Security,
  • niszczarki przemysłowe.

Każdy z powyższych rodzajów niszczarki posiada parametry ściśle dostosowane do jej przeznaczenia. Do najważniejszych cech jakie charakteryzują niszczarki Kobra należą: rodzaj nośnika danych, stopień ich bezpieczeństwa podczas niszczenia, ilość arkuszy mieszczących się jednorazowo w szczelinie urządzenia, silnik przystosowany do pracy ciągłej przez 24h/d oraz pojemność kosza na odpadki.

Dlaczego warto zainwestować w niszczarkę Kobra?

Dostępne modele niszczarek Kobra umożliwiają zniszczenie danych zawartych w dokumentach papierowych, jak i na nośnikach elektronicznych – dyskietki, płyty CD, urządzenia USB i Flash, dyski twarde. Ponadto modele dedykowane do zastosowania profesjonalnego, specjalistycznego oraz przemysłowego, bez problemów poradzą sobie z utylizacją urządzeń elektronicznych – telefony, smartphony, iPady, tablety, procesory komputerowe lub inne materiały – puszki aluminiowe, butelki plastikowe, folie, klisze itp. Tak różnorodne możliwości utylizacji są możliwe, dzięki trwałości noży tnących wykonanych ze stali wraz z systemem łańcuchowego napędu i przekładni. Stopień bezpieczeństwa niszczonych danych określa norma DIN, czyli poziom z jaką dokładnością zniszczenia mają ulec dokumenty. Dane wrażliwe, poufne czy tajne pocięte są na paski o różnej szerokości, bądź na mikrościnki o wielkości pyłu czy ziarna piasku. W zależności od modelu dokumenty mogą byś zmielone z różną dokładnością od 0,1 – 2000 mm2. Niszczarka dokumentów Kobra potrafi zniszczyć jednorazowo od kilku do nawet kilkuset arkuszy jednocześnie, wyposażona w silnik do ciągłej pracy przez całą dobę oraz zapewniającym ciche niszczenie dokumentów, z systemem zabezpieczającym go przed przegrzaniem. Dodatkowe zalety to nowoczesny panel sterowania, automatyczne podajniki materiałów do utylizacji i systemem samosterującym naoliwiania noży. Ważnym elementem każdej niszczarki jest objętość pojemnika na odpadki. Niszczarki, w zależności od zastosowania urządzenia oraz wydajności i częstotliwości pracy, mogą być mniej lub bardziej pojemne – od kilku do nawet ponad 400 L.

Jeśli szukasz najwyższej jakości niszczarek dokumentów, to właśnie niszczarki Kobra są najlepszym wyborem dla Twojej firmy.

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl