Niszczarka Kobra SSD HS

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 332 100,00 zł 332100.00
zawiera 23% VAT
Cena netto: 270 000,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Kobra
Kod produktu: 121287

Opis

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy najtrwalsze materiały

Duża, wysokowydajna niszczarka Kobra SSD HS to wyjątkowo wytrzymałe urządzenie, które zostało zaprojektowane do niszczenia trwałych materiałów w postaci różnego sprzętu elektronicznego oraz dysków SSD. Dzięki specjalistycznemu zastosowaniu wykorzystywane są gównie w takich instytucjach jak Agencja Bezpieczeństwa narodowego, Organy Rządowe czy Wojskowe. Niszczarka Kobra SSD HS spełnia wszystkie wymagania dotyczące ochrony danych, jakie wymagane są w tego rodzaju miejscach, niszcząc wszelkiego rodzaju multimedia,a także dysków i urządzeń półprzewodnikowych. Duża, jasna obudowa zamykana jest na klucz, a jej wymiary wynoszą 1030 x 820 x 1210 mm. W górnej części obudowy znajduje się wejście szczeliny tnącej o szerokości aż 240 x 25 mm, co umożliwia umieszczenie w niej sprzętu mającego niestandardowe wymiary. Posiada ona również specjalną szczoteczkę zabezpieczającą, której zadaniem jest zakrycie całego otworu, a także bezpieczną utylizację. Dodatkowo niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zamykaną pokrywę pojemnika zasilającego, uniemożliwiającą osobom do tego niepowołanym dostęp do wszystkich materiałów już w niej umieszczonych. Obok wejścia zlokalizowane są przyciski uruchamiające różne funkcje niszczarki Kobra SSD HS. Poniżej umiejscowiony jest pojemnik na powstałe w trakcie niszczenia ścinki o objętości 35 L. Urządzenie to jest niezwykle ciężkie – waży 500 kg, dlatego przestawienie go wymaga specjalistycznego sprzętu. Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS dedykowana do utylizacji różnego rodzaju sprzętów elektronicznych objęta jest roczną gwarancją.

Utylizacja dysków i urządzeń elektronicznych

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy trwale różne nośniki danych, w tym twarde dyski oraz urządzenia elektroniczne na ścinki i cząstki wielkości ziarenek piasku. Wszystkim zgromadzonym w nich danych zapewnia najwyższy z możliwych stopień bezpieczeństwa DIN – 7. W niszczarce Kobra SSD HS zniszczysz karty kredytowe, z chipami elektronicznymi czy paskami magnetycznymi, płyty CD, DVD, telefony komórkowe typu smartphone, tablety, iPady oraz dyski SSD. Ponadto skutecznie kruszy wszelkiego rodzaju karty pamięci, w tym pen Drive, drukowane płyty z układami elektroniki, procesory komputerowe z wewnętrzną pamięcią ROM, jak i typu flash.

Najważniejsze parametry jakie posiada specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS

Niezwykle wydajny i solidny silnik ma moc 5000 W, co pozwala na utylizację dokumentów papierowych do 40 kg/h., a także pracę przez całą dobę bez przerw na chłodzenie. Dodatkowo specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, wynikające z intensywności pracy. Urządzenie posiada system dwufazowego niszczenia nośników, który sterowany jest elektronicznie. Druga faza jego pracy uruchamia 16 specjalnych ostrzy o średnicy 180 mm, dzięki czemu rozdrabniają one kruszone cząstki na mikroskopijne rozmiary. Kolejną przydatną funkcją w niszczarce Kobra SSD HS jest elektroniczny system umożliwiający monitorowanie zamknięcia dostępu do drzwi kosza, systemu filtracji powietrza, a także pojemnika zasilającego. Urządzenie zapewnia automatyczne cofanie nośników w sytuacji niezamierzonego zablokowania go. Znajdujący się w jej górnej części wyświetlacz jest podświetlany i informuje użytkownika o statusie przebiegu pracy niszczarki Kobra SSD HS. Wyposażona jest ona również w duży wyłącznik bezpieczeństwa, zlokalizowany z przodu oraz bardzo praktyczny, nowoczesny system HEPA. Jego zadaniem jest zebranie powietrz z różnych miejsc wewnątrz niszczarki, w tym jej szczelinę tnącą filtrując powietrze. Na filtrach HEPA zatrzymywane są wszystkie szkodliwe materiały wykorzystane podczas produkcji układów scalonych. Zapewnia ona nam czyste, komfortowe i bezpieczne środowisko pracy.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright Obsługa sklepu internetowego przez www.prowadzenie-stron.pl

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl