Bezpieczne zakupy z Trusted Shops. Ochrona kupujących aż do 20 000,00 zł dowiedz się więcej

Niszczarka Kobra SSD HS

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 332 100,00 zł 332100.00
zawiera 23% VAT
Cena netto: 270 000,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy najtrwalsze materiały

Duża, wysokowydajna niszczarka Kobra SSD HS to wyjątkowo wytrzymałe urządzenie, które zostało zaprojektowane do niszczenia trwałych materiałów w postaci różnego sprzętu elektronicznego oraz dysków SSD. Dzięki specjalistycznemu zastosowaniu wykorzystywane są gównie w takich instytucjach jak Agencja Bezpieczeństwa narodowego, Organy Rządowe czy Wojskowe. Niszczarka Kobra SSD HS spełnia wszystkie wymagania dotyczące ochrony danych, jakie wymagane są w tego rodzaju miejscach, niszcząc wszelkiego rodzaju multimedia,a także dysków i urządzeń półprzewodnikowych. Duża, jasna obudowa zamykana jest na klucz, a jej wymiary wynoszą 1030 x 820 x 1210 mm. W górnej części obudowy znajduje się wejście szczeliny tnącej o szerokości aż 240 x 25 mm, co umożliwia umieszczenie w niej sprzętu mającego niestandardowe wymiary. Posiada ona również specjalną szczoteczkę zabezpieczającą, której zadaniem jest zakrycie całego otworu, a także bezpieczną utylizację. Dodatkowo niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zamykaną pokrywę pojemnika zasilającego, uniemożliwiającą osobom do tego niepowołanym dostęp do wszystkich materiałów już w niej umieszczonych. Obok wejścia zlokalizowane są przyciski uruchamiające różne funkcje niszczarki Kobra SSD HS. Poniżej umiejscowiony jest pojemnik na powstałe w trakcie niszczenia ścinki o objętości 35 L. Urządzenie to jest niezwykle ciężkie – waży 500 kg, dlatego przestawienie go wymaga specjalistycznego sprzętu. Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS dedykowana do utylizacji różnego rodzaju sprzętów elektronicznych objęta jest roczną gwarancją.

Utylizacja dysków i urządzeń elektronicznych

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy trwale różne nośniki danych, w tym twarde dyski oraz urządzenia elektroniczne na ścinki i cząstki wielkości ziarenek piasku. Wszystkim zgromadzonym w nich danych zapewnia najwyższy z możliwych stopień bezpieczeństwa DIN – 7. W niszczarce Kobra SSD HS zniszczysz karty kredytowe, z chipami elektronicznymi czy paskami magnetycznymi, płyty CD, DVD, telefony komórkowe typu smartphone, tablety, iPady oraz dyski SSD. Ponadto skutecznie kruszy wszelkiego rodzaju karty pamięci, w tym pen Drive, drukowane płyty z układami elektroniki, procesory komputerowe z wewnętrzną pamięcią ROM, jak i typu flash.

Najważniejsze parametry jakie posiada specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS

Niezwykle wydajny i solidny silnik ma moc 5000 W, co pozwala na utylizację dokumentów papierowych do 40 kg/h., a także pracę przez całą dobę bez przerw na chłodzenie. Dodatkowo specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, wynikające z intensywności pracy. Urządzenie posiada system dwufazowego niszczenia nośników, który sterowany jest elektronicznie. Druga faza jego pracy uruchamia 16 specjalnych ostrzy o średnicy 180 mm, dzięki czemu rozdrabniają one kruszone cząstki na mikroskopijne rozmiary. Kolejną przydatną funkcją w niszczarce Kobra SSD HS jest elektroniczny system umożliwiający monitorowanie zamknięcia dostępu do drzwi kosza, systemu filtracji powietrza, a także pojemnika zasilającego. Urządzenie zapewnia automatyczne cofanie nośników w sytuacji niezamierzonego zablokowania go. Znajdujący się w jej górnej części wyświetlacz jest podświetlany i informuje użytkownika o statusie przebiegu pracy niszczarki Kobra SSD HS. Wyposażona jest ona również w duży wyłącznik bezpieczeństwa, zlokalizowany z przodu oraz bardzo praktyczny, nowoczesny system HEPA. Jego zadaniem jest zebranie powietrz z różnych miejsc wewnątrz niszczarki, w tym jej szczelinę tnącą filtrując powietrze. Na filtrach HEPA zatrzymywane są wszystkie szkodliwe materiały wykorzystane podczas produkcji układów scalonych. Zapewnia ona nam czyste, komfortowe i bezpieczne środowisko pracy.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright Obsługa sklepu internetowego przez www.prowadzenie-stron.pl

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl