Niszczarka Wallner HD-220 C4

Dostępność: duża ilość
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 1 303,80 zł 1303.80
zawiera 23% VAT
Cena netto: 1 060,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Wallner
Kod produktu: 110323

Opis

Biurowa, bardzo wydajna niszczarka Wallner HD-220 C4

Doskonale wydajna niszczarka Wallner HD-220 C4 znakomicie zabezpiecza dane wrażliwe, które zgromadzone są w dokumentach średniej wielkości firm lub instytucjach państwowych. Urządzenie to jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada również wiele praktycznych funkcji. Biurowa niszczarka Wallner HD-220 C4 o prostej budowie ma wymiary 600 x 322 x 372 mm oraz wadze 12,3 kg. Natomiast obudowa jest jasna z ciemniejszą górą, podstawa ma obrotowe kółka, które bardzo ułatwiają przenoszenie urządzenia w inne miejsce. Świetnie mieści się zarówno pod biurkiem czy pomiędzy meblami. W górnej części obudowy niszczarki Wallner HD-220 C4 znajduje się szczelina tnące z niezwykle ostrymi nożami, w tym specjalna, osobna szczelina do niszczenia elektronicznych nośników danych, a także włączniki różnych funkcji – power, auto niszczenia oraz reversu. Ponadto zlokalizowane są tam diody informujące użytkownika jakie aktualnie zadania wykonuje urządzenie, bądź ostrzegające o wysuniętym koszu na ścinki, jego przepełnieniu, przegrzaniu silnika czy zacięciu papieru. Z boku znajduje się włącznik oraz wejście kabla sieciowego. Pod głowicą tnącą niszczarki Wallner HD-220 C4 umieszczony jest kosz na ścinki o pojemności 30 L, a wszystkie niszczone dokumenty z danymi są dokładnie cięte. Przed przystąpieniem do utylizacji oraz montażem warto zapoznać się z dołączoną do urządzenia instrukcją obsługi. Na niszczarkę Wallner HD-220 C4 jest dwa lata gwarancji użytkowania.

Niszczenie papieru i innych materiałów w niszczarce Wallber HD-220 C4

Biurowa niszczarka Wallner HD-220 C4 bardzo dokładnie niszczy utylizowane w niej dokumenty w formie papierowej, a także te w formie elektronicznej. Umieszczenie ich w wejściu szczeliny tnącej o szerokości 235 mm mieli je na ścinki wielkości 4 x 20 mm. A ilość kartek jednorazowo umieszczonych w niej wynosi 13 sztuk formatu A4. Niszczarka Wallner HD-220 C4 zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa danych wrażliwych na poziomie DIN 4. Wyposażenie głowicy tnącej w wytrzymałe ostrza tnące pozwala kruszyć takie materiały jak elektroniczne nośniki danych – płyty CD, DVD lub karty plastikowe. Noże niszczarki Wallner HD-220 C4 radzą sobie doskonale również z metalowymi elementami artykułów biurowych jak małe spinacze oraz zszywki.

Silnik, jego praca, najważniejsze funkcje niszczarki Wallner HD-220 C4

Silnik niszczarki Wallner HD-220 C4 o mocy 320 W włącza się automatycznie po uruchomieniu urządzenia. Duży komfort oraz skupienie daje cicha praca silnika na poziomie mniej niż 55 dB, a to znakomicie się sprawdza w warunkach biurowych. Wykonany z bardzo trwałych oraz solidnych materiałów dobrej jakości pozwala na wydajne niszczenie papierowych dokumentów, jak też innych nośników danych. Silnik niszczarki Wallner HD-220 C4 posiada również specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Natomiast może on nieprzerwanie pracować nieprzerwanie do 12 minut, bez obowiązku stosowania w tym czasie przerw na chłodzenie. W sytuacji przeciążenia wyłącza się ona samoistnie. Zdarzyć się może, że niszczone dokumenty zaklinują się w szczelinie tnącej niszczarki Wallner HD-220 C4. Dlatego została ona wyposażona w system 100% Jam Proof, który umożliwia w takiej sytuacji bezpieczne i sprawne wycofanie kartek papieru. Pozwala to uniknąć wielu awarii, bądź usterek w wyniku ingerencji użytkownika. Systematyczna konserwacja poprzez naoliwianie ostrzy tnących biurowej niszczarki Wallner HD-220 C4 wpływa na lepszą pracę noży oraz przedłużenie ich żywotności.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright Obsługa sklepu internetowego przez www.prowadzenie-stron.pl

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl