Niszczarka Wallner JP 510C

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 7 257,00 zł 7257.00
zawiera 23% VAT
Cena netto: 5 900,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Wallner
Kod produktu: 110213

Opis

Profesjonalna niszczarka Wallner JP 510C zapewnia dużą wydajności

Rekomendowana jako podstawowy sprzęt wyposażenia każdego biura, bądź administracji publicznej o średniej wielkości niszczarka Wallner JP 510C została zaprojektowana do zastosowania profesjonalnego. To bezawaryjne oraz sprawnie działające urządzenie dokładnie niszczy dokumenty z ważnymi informacjami. Przepisy prawa jakie aktualnie wprowadzono nakładają na instytucje oraz firmy obowiązek ochrony danych, nie tylko osobowych, a prezentowana niszczarka Wallner JP 510C zapewni im należyty poziom bezpieczeństwa. Dokumenty papierowe oraz nośniki są trwale i bezpowrotnie niszczone. Funkcjonalna, nowoczesna, metalowa obudowa wykonana jest z solidnych, dobrej klasy materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Profesjonalna niszczarka Wallner JP 510C średniej wielkości ma wymiary wynoszące 895 x 385 x 520 mm oraz waży 70 kg. Transport jej w dowolnie miejsce ułatwiają zamontowany przy podstawie obrotowe kółka oraz wygodne uchwyty. Urządzenie jest proste i szybkie w montażu, ale wcześniej należy zapoznać się dokładnie z dołączoną do niego instrukcją obsługi. Budowa niszczarki Wallner JP 510C jest prosta, gdyż składa się z dwóch elementów, jak głowica tnąca oraz wysuwany kosz o objętości 80 L. Pojemnik na ścinki jest wyjmowany i sprawnie się go opróżnienia. W jej górnej części, zaraz przy wejściu szczeliny tnącej znajduje się kilka ułatwiających codzienną obsługę funkcji. Należą do nich np. włącznik ON/OFF, ledowy wyświetlacz wskazujący aktualnie zadanie jakie ona wykonuje, ostrzegawcze diody. Wyposażona jest również w system automatycznego wycofywania zaklinowanych w szczelinie dokumentów. Z boku niszczarki Wallner JP 510C zlokalizowany jest włącznik oraz przewód zasilania. Niszczenie jest bezpieczne i sprawne, dzięki dwóm oddzielnym szczelinom tnącym na papier i inne materiały. Profesjonalna niszczarka Wallner JP 510C objęta została dwuletnią gwarancją użytkowania. Dołączony jest do niej również olej w butelce o pojemności 120 ml przeznaczony do konserwacji noży.

Niszcz bezpiecznie dokumenty z ważnymi danymi

Niszczarka Wallner JP 510C zaprojektowana została do użytku profesjonalnego, pozwalającego nie tylko należycie zabezpieczyć dane, ale także zniszczyć różnego typu materiały. Możliwe to jest dzięki odpornym i precyzyjnym ostrzom tnącym dokumenty papierowe i inne nośniki informacji. Doskonale radzą sobie również z takimi materiałami jak metalowe, małe spinacze oraz zszywki, optyczne nośniki danych – płyty CD/DVD, magnetyczne – w formie dyskietek oraz plastikowe karty z chipami elektronicznymi. Niszczarka Wallner JP 510C ma szerokość wejścia szczeliny tnącej wynoszącej 310 mm, a rodzaj cięcia jaki można nią uzyskać to ścinki niewielkich rozmiarów – 4 x 30 mm. Posiada odrębny pojemnik, w którym gromadzone są pocięte płyty CD/DVD, dyskietki oraz karty. Profesjonalna niszczarka Wallner JP 510C zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa danych, dokładnie niszcząc dokumenty oraz nośniki gromadzące informacje o charakterze poufnym oraz szczególnie wrażliwym. Jednorazowo w szczelinie tnącej można umieścić do 32 arkuszy formatu A4.

Niski poziom hałasu i duża moc niszczarki Wallner JP 510C

Profesjonalna niszczarka Wallner JP 510C posiada silnik o znacznej mocy 1250 W, pracujący niezwykle wydajnie, a także cicho, gdyż poziom hałasu jaki emituje to mniej nie przekracza 58 dB. Dodatkowo odpowiednie zabezpieczenia skutecznie chronią go przed przegrzaniem. Silnik niszczarki Wallner JP 510C pozwala na nieprzerwaną pracę do 30 minut. Ledowy wyświetlacz wskazuje aktualnie włączoną funkcję urządzenia. O napełnieniu kosza ścinkami lu jego wyjęciu informuje optyczny wskaźnik.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl