Niszczarka Wallner JP 830C

Dostępność: duża ilość
Wysyłka do: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 2 054,10 zł 2054.10
zawiera 23% VAT
Cena netto: 1 670,00 zł
bez 23% VAT
Oferta dla firm:
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5
Producent: Wallner
Kod produktu: 110134

Opis

Niezastąpiona, biurowa niszczarka Wallner JP 830C

Szukasz cichego, wydajnego oraz przystosowanego do intensywnej pracy urządzenia, niszczarka Wallner JP 830C to idealny model dla Ciebie. Dobry i niezawodny sprzęt z pewnością znakomicie sprawdzi się w małym lub średniej wielkości biurze, ale również w różnych instytucjach państwowych. Dokumenty czy to w formie papierowej czy w postaci plików są nieodłącznym elementem w naszej pracy, nowe przepisy nakładają na nas obowiązek odpowiedniego zabezpieczenia danych sensytywnych. Dlatego jeśli musimy zniszczyć jakiś ważny dokument profesjonalna niszczarka Wallner JP 830C jest do tego celu odpowiednim narzędziem. Doskonale zaprojektowana, wąska obudowa na kółkach umożliwia umieszczenie jej w każdym możliwym miejscu w biurze, nawet pod naszym biurkiem. Niszczarka Wallner JP 830C ma wymiary 645 x 305 x 390 mm. Urządzenie składa się z dwóch części: szczeliny tnącej wraz z dotykowym panelem bezpieczeństwa i wyświetlaczem LCD, a także z wysuwanego kosza na ścinki. Nasza niszczarka jest bardzo prosta w codziennej obsłudze. Jeśli użytkujesz ją zgodnie z instrukcją obsługi, będzie ona działać bez zarzutu. Na oferowaną niszczarkę Wallner JP 830C jest dwuletnia gwarancja.

Niszczone materiały

Bez problemów możesz w niej zniszczyć różne materiały zawierające dane poufne firmy i nie tylko. Szeroka szczelina tnąca niszczarki Wallner JP 830C o wejściu mającym 230 mm umożliwia niszczenie papierowych dokumentów ze znajdującymi się w nich metalowymi elementami, jak małe spinacze i zszywki. Niezwykle trwałe i mocne noże tnące potrafią skruszyć również bankomatowe czy upominkowe karty plastikowe, a także optyczne nośniki danych w postaci płyt CD i DVD. Każdy materiał przemielony przez szczelinę niszczarki Wallner JP 830C trafia do kosza na odpadki w formie niewielkich ścinek wielkości 1,9 x 10 mm. Maksymalną ilość papieru jaką możesz w niej umieścić, by zniszczyć dokumenty za jednym razem to 17 arkuszy.

Jak wycofać zblokowany dokument?

Zdarza się, że w pośpiechu umieścimy zbyt dużą ilość kartek naraz w szczelinie tnącej urządzenia, które mogą się szybko zaklinować. W takich sytuacjach niszczarka Wallner JP 830C posiada system 100% Jam Proof z funkcją automatycznego reversu. Ostrza znajdujące się w szczelinie pracują w przeciwnym kierunku, wypychając zaklinowany papier na zewnątrz. Pozwala to uchronić mechanizm tnący przed zniszczeniem lub awarią. Inną zaletą ułatwiającą obsługę tego urządzenia jest automatyczny start/stop, kontrolujący rozpoczęcie i zakończenie jej pracy. Ponadto w górnej części obudowy niszczarki Wallner JP 830C znajduje się dotykowy panel zapewniający bezpieczeństwo przed awarią, który w razie konieczności wstrzymuje pracę urządzenia.

Pojemnik na ścinki

Ścinki powstałe po zniszczeniu naszych dokumentów gromadzone są w koszu o pojemności 35 L. Prosty w obsłudze pozwala na szybkie i sprawne opróżnienie przez jego wysunięcie do przodu. W celu lepszej kontroli jego napełnienia w górnej obudowie niszczarki Wallner JP 830C, zamontowany został wskaźnik optyczny. Informuje on nas o jego znacznym zapełnieniu ścinkami lub wyjęciu spod górnej obudowy.

Wysoka wydajność pracy niszczarki

Niszczarka Wallner JP 830C zapewnia wysoką wydajność pracy, dzięki solidnemu i mocnemu silnikowi, który został przystosowany do ciągłego niszczenia dokumentów aż do 15 minut. Niekwestionowaną zaletą tego urządzenia jest bardzo cicha praca silnika, a jego poziom hałasu jest niski – 52 – 58 dB. Specjalne zabezpieczenie chroni silnik przed przegrzaniem.

Dane techniczne

Szerokość wejścia (mm) -
Rodzaj cięcia -
Rozmiar cięcia (mm) -
Wydajność - ilość arkuszy -
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757 -
Niszczenie papieru - DIN 66399 -
Kruszenie płyt CD - DIN 66399 -
Cięcie kart plastikowych - DIN 66399 -
Cięcie dyskietek - DIN 66399 -
Niszczenie kart pamięci - DIN 66399 -
Niszczenie Pen Drive - DIN 66399 -
Niszczenie klisz - DIN 66399 -
Dyski twarde - DIN 66399 -
Prędkość niszczenia m/s -
Cięcie zszywek -
Cięcie małych spinaczy -
Automatyczny START/STOP -
Automatyczny podajnik papieru -
Funkcja cofania -
Filtr mikropyłkowy -
Sygnał świetlny (otwarte drzwi/wyjęty kosz) -
Silnik przystosowany do pracy ciągłej -
Zabezpieczenie przed przegrzaniem -
Automatyczne oliwienie noży -
Obudowa na kółkach -
Optyczny wskaźnik napełnienia kosza -
Okienko w obudowie -
Pojemność kosza (l) -
Osobny pojemnik na niszczone nośniki -
Wymiary (mm) - wysokość -
Wymiary (mm) - głębokość -
Wymiary (mm) - szerokość -
Waga (kg) -
Poziom hałasu (dB) -
System oszczędzania energii -
Moc (W) -
Gwarancja na noże tnące -
Gwarancja na urządzenie -

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry

© Copyright NTF Sp. z o.o.

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl