5/5 5 1
Niszczarka Kobra +2 CC2 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120074
5903069037725

Niszczarka Kobra +2 CC2 ES

Cena katalogowa producenta 2 447,70 zł

Taniej o 457,70 zł 1 990,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Posiada specjalną pokrywę, która pozwala na bezpieczną obsługę urządzenia.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Znakomita do biura niszczarka Kobra +2 CC2 ES

Wyposażenie firmy w niezawodny sprzęt pozwala znacznie usprawnić naszą codzienną pracę. Dlatego niszczarka Kobra +2 CC2 ES została stworzona do średniej wielkości powierzchni biurowych oraz instytucji państwowych, odpowiednio zabezpieczając przetwarzane w nich dane wrażliwe. Niewielkiej wielkości urządzenie mające wymiary 390 x 300 x 590 mm umożliwiają umiejscowienie jej w każdym miejscu, a także pod biurkiem. Jasna i zgrabnie zaprojektowana obudowa doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES w górnej części obudowy ma zamontowaną dodatkową, zapewniającą większe bezpieczeństwo pokrywę. Praca zostaje automatycznie wstrzymana w momencie jej podniesienia. Urządzenie posiada automatyczny start/stop, co ułatwia użytkownikowi codzienną obsługę. Na biurową niszczarkę Kobra +2 CC2 ES jest trzyletnia gwarancja producenta, natomiast dożywotnia na obydwa zestawy noży tnących.

Solidne zestawy noży tnących

Ta bardzo wydajna biurowa niszczarka Kobra +2 CC2 ES została wyposażona w dwa zestawy ostrzy tnących, które są solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia przez metalowe elementy zawarte w dokumentach – spinaczy i zszywek. Mechanizm tnący przeznaczony do niszczenia papieru ma wejście o szerokości 230 mm, natomiast drugi węższy jest przeznaczony do starannego kruszenia plastikowych kart czy optycznych nośników informacji w postaci płyt CD i DVD. Powstałe ścinki mają wielkość 1,9 x 13 mm. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonych dokumentów, w tym zawierających dane poufne, tajne, bądź innych mających zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstw oraz instytucji państwowych.

Ekologiczne urządzenie niszczące

Pojemnik na ścinki biurowej niszczarki Kobra +2 CC2 ES został wykonany z materiałów ekologicznych, które są Eco-Friendly. Oznacza to, że nie ma konieczności stosowania plastikowych, zanieczyszczających środowisko worków na odpadki. Niszczarka kobra +2 CC2 ES posiada dwa osobne pojemniki, jak i szczeliny niszczące przeznaczone oddzielnie na dokumenty papierowe oraz optyczne nośniki danych – płyty CD, DVD wraz z kartami PCV. Umożliwia to również sprawną segregację odpadów. Maksymalna pojemność kosza na ścinki wynosi 38,5 L, w tym wydzielony jest osobny pojemnik na pokruszone płyty i karty plastikowe mający 1,5 L. Znajdujące się w obudowie kosza okno ułatwia kontrolę napełnienia go ścinkami.

Duża oszczędność energii

Przeznaczona do biura niszczarka Kobra +2 CC2 ES pozwala na znaczne oszczędności energii elektrycznej. Co jest nie tylko przydatnym rozwiązaniem, kiedy chcemy ograniczyć nasze wydatni na rachunki, ale i mieć wpływ na ochronę środowiska. Dlatego urządzenie to zostało wyposażone w System Energy Smar. Jego działanie polega na braku pobory mocy przez niszczarkę Kobra +2 CC2 ES, kiedy znajduje się ona w trybie uśpienia.

Łatwa, codzienna obsługa niszczarki Kobra +2 CC2 ES

Niszczarkę Kobra +2 CC2 ES zaprojektowano i wyposażono tak, aby była ona jak najłatwiejsza w codziennej obsłudze dla każdego użytkownika. Dlatego wszystkie funkcje jakie ona posiada są praktyczne i proste w zastosowaniu. Bardzo cichy silnik umożliwia praktycznie bezgłośne niszczenie wszystkich dokumentów oraz pracę ciągłą bez stosowania zbędnych przerw. Niszczarka Kobra +2 CC2 ES ma także system umożliwiający automatyczne wycofanie dokumentów ze szczeliny w momencie ich zaklinowania się. Kierunek pracy noży jest w przeciwną stronę, pozwalając bezpiecznie je wyjąć z urządzenia, nie uszkadzając go przy tym.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
1,9x13
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
8
DIN 32757
4
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-5
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-5
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-2
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-4
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
-
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5 + 1,5
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
14
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata

Specific References