5/5 5 1
Niszczarka Kobra +2 SS7 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120061
8026064991117

Niszczarka Kobra +2 SS7 ES

Cena katalogowa producenta 2 447,70 zł

Taniej o 457,70 zł 1 990,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Dzięki dwóm oddzielnym zespołom ostrzy tnących efektywnie niszczy papier i płyty CD oraz DVD.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra +2 SS7 ES to przemyślany zakup

Prezentowana niszczarka Kobra +2 SS7 ES jest znakomicie dostosowana do warunków pracy panujących w średniej wielkości biurze lub urzędzie. Idealnie dobrane parametry do tego typu urządzenia, skutecznie i łatwo zniszczą nasze dokumenty, uniemożliwiając ich ponowne odzyskanie osobom do tego niepowołanym.

Jakość wykonania

Solidna obudowa niszczarki jest odporna na różnego typu zarysowania, a zamontowanie specjalnej porywy to pewność bezpiecznego jej użytkowania. Model +2 SS7 ES pozwala zniszczyć jednocześnie do 27 sztuk arkuszy papieru, co jest możliwe dzięki szerokości wejścia wielkości 230 mm. Urządzenie o wymiarach 390x300x590 mm posiada silnik o mocy 250 W, pozwalając na cichą pracę o niskim poziomie hałasu - 54 dB przez 24 godziny. Dodatkowym udogodnieniem w jej codziennej eksploatacji jest zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem oraz ochrona w postaci automatycznego wstrzymania pracy przy podniesionej pokrywie urządzenia i automatycznego odcięcia zasilania w sytuacji zaklinowania się kartki papieru lub wyjęcia pojemnika na ścinki. Ponadto nasz model posiada system oszczędzania energii – Energy Smart, przełączając się w tryb czuwania, do 5 sekund po zakończeniu pracy urządzenia.

AUTOMATYCZNa funkcja START/STOP z autorewersem to bardzo pomocna cecha, która ułatwia bezpieczne użytkowanie urządzenia. Ponadto system zabezpieczający wyposażony jest w podwójne sensory umożliwiające szybkie i bezpieczne zatrzymanie urządzenia w momencie podniesienia ruchomej i przeźroczystej pokrywy lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoich danych

Model niszczarki Kobra +2 SS7 ES zapewni odpowiednie bezpieczeństwo danych osobowych Twoich pracowników oraz kontrahentów zawartych w dokumentach firmy. Informacje o charakterze poufnym zgromadzone są nie tylko na papierze, ale również w formie elektronicznej – na płytach CD, DVD, magnetycznym nośniku danych i plastikowych kartach lojalnościowych oraz bankowych. W obudowie producent wydzielił dwie oddzielne szczeliny, z której każda wyposażona jest w osobne zestawy noży tnących – do niszczenia papieru oraz płyt z plastikowymi kartami.

Podwójny kosz na odpadki

Niewątpliwą zaleta tego modelu niszczarki jest wydzielenie oddzielnych pojemników na dokumenty papierowe i elektroniczne – osobny na ścinki papieru oraz odrębny na płyty CD, DVD, dyskietki magnetyczne i karty plastikowe (pojemność 1,5 l). Oczywiście świetnie rozprawi się także z metalowymi elementami w postaci zszywek i spinaczy. Maksymalna objętość kosza wynosi 38,5 L. Należy pamiętać aby po opróżnieniu pojemnika, z powrotem umieścić go w tym samym miejscu. Niewłaściwe położenie może przyczynić się do nieprawidłowej pracy urządzenia. Przyjazny dla środowiska pojemnik Eco-Friendly, nie wymaga zastosowania worków na ścinki powstałe po zniszczeniu dokumentów.

System Throw and shred

Niezaprzeczalnym atutem niszczarki Kobra +2 SS7 ES jest zaopatrzenie jej w system Throw and shred ze specjalnym podajnikiem, pozwalającym na niszczenie zgniecionych kartek papieru. Jest to niewątpliwe ułatwienie w utylizacji pomiętych dokumentów. Jednak korzystając z tej funkcji niszczarki możemy łatwo ją zablokować, dlatego producent zaleca utylizację pojedynczo, każdej zgniecionej kartki.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
7,5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
27
DIN 32757
1
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-1
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
-
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5 + 1,5
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
12
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata

Specific References