5/5 5 1
Niszczarka Kobra 240 SS5 ES Turbo - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120122
8026064997218

Niszczarka Kobra 240 SS5 ES Turbo

Cena katalogowa producenta 3 542,40 zł

Taniej o 662,40 zł 2 880,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Kompaktowa i łatwa w obsłudze, świetnie sprawdzi się w każdym biurze.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Funkcjonalna do biura niszczarka Kobra 240 SS5 ES TURBO

W dzisiejszych czasach w biurach niezbędne są nie tylko urządzenia elektroniczne w postaci komputerów i drukarek, ale także sprawne i funkcjonalne niszczarki dokumentów. Dzięki nim nie musimy się martwić o to, że dokumenty z danymi sensytywnymi dostaną się w niepowołane ręce. Niszczarka Kobra 240 SS5 ES TURBO świetnie sprawdzi się w warunkach średniej wielkości pomieszczeń biurowych oraz urzędach. Zapewnia bardzo precyzyjne niszczenie dużej ilości dokumentów dziennie. Posiada wymiary 370 x 330 x 560 mm z obudową na kółkach, dzięki czemu doskonale mieści się w każdym miejscu. Zaprojektowana z myślą o nowoczesnych wnętrzach ma prosty, ale jednocześnie modny design. Górna część obudowy niszczarki ma dość szeroką szczelinę tnącą o wymiarach 240 mm, która umożliwia utylizację papieru o dużym formacie. Kolejnym elementem urządzenia jest wysuwany kosz na ścinki. Urządzenie to posiada kilka dodatkowych i bardzo przydatnych funkcji dla jego użytkowników. Na niszczarkę Kobra 240 SS5 ES TURBO klient ma trzy letnią gwarancję, natomiast na noże tnące jest ona dożywotnia.

TURBO POWER – pomocna przy zaklinowaniu się papieru

Producent biurowej niszczarki Kobra 240 SS5 ES TURBO wyposażył ją w niezwykle przydatną funkcję – TURBO POWER, której zadaniem jest dodatkowa pomoc w przypadku zaklinowania się papieru w wejściu szczeliny tnącej. Jeśli niszczone przez nas dokumenty zakleszczą się w mechanizmie tnącym zostanie włączone automatyczne odcięcie zasilania do urządzenia. Natomiast funkcja TURBO POWER zapewnia w tym przypadku dodatkowe uderzenie mocy, które natychmiast likwiduje powstałe zatory papieru. Automatyczne odcięcia zasilania w niszczarce Kobra 240 SS5 ES TURBO działa również w momencie wyjęcia pojemnika na ścinki.

Co niszczy?

Niszczarka Kobra 240 SS5 ES TURBO bez problemów zniszczy dokumenty papierowe wraz ze zgromadzonymi w nich metalowymi zszywkami czy spinaczami oraz karty plastikowe. Ponadto niezwykle ostre i wytrzymałe noże tnące poradzą sobie z elektronicznymi nośnikami danych, do których należą płyty CD i DVD, dyskietki magnetyczne czy składanki komputerowe. Ostrza tną dokumenty na ścinki wielkości 5,8 mm, które następnie gromadzone są w specjalnym koszu. Maksymalna ilość arkuszy papieru jaka zmieści się w szczelinie tnącej to 29 sztuk, natomiast w trybie TURBO to 52 sztuki. Wszystkie dokumenty zawierające wewnętrzne dane firmowe oraz wrażliwe, po przepuszczeniu przez biurową niszczarkę Kobra 240 SS5 ES TURBO staną się nieczytelne.

Łatwa, codzienna obsługa

Niszczarka Kobra 240 SS5 ES TURBO została zaprojektowana w taki sposób aby jak najbardziej ułatwić jej codzienną obsługę. Dlatego posiada ona kilka bardzo przydatnych funkcji, do których należą automatyczny, start/ stop, specjalne systemy oraz zabezpieczenia. Bardzo ważną zaletą niszczarki jest solidny silnik, pracujący niezwykle cicho. Materiały wykorzystane do jego stworzenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem, umożliwiają jego ciągłą pracę przez całą dobę. System Energy Smart zapewnia oszczędność energii elektrycznej w trybie czuwania niszczarki Kobra 240 SS5 ES TURBO. Kolejnym systemem jest SPPS, który wzmacnia napę z łańcuchem.

Wygodny, wysuwany kosz

Pojemnik na ścinki biurowej niszczarki Kobra 240 SS5 ES TURBO jest bardzo łatwy w codziennej obsłudze. Został on wykonany ze specjalnego materiału, który jest szczególnie przyjazny dla środowiska – Eco – Friendly, dlatego nie wymaga stosowanie worków na śmieci. Kosz ma pojemność 35 L, co pozwala pomieścić w nim dużą ilość ścinek. Niszczarka Kobra 240 SS5 ES TURBO ma łatwy do czyszczenia pojemnik na odpadki. Posiada ona również specjalną funkcję informującą użytkownika o wysuniętym koszu na ścinki.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
240
Szerokość cięcia (mm)
5,8
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
29/52
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-2
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
-
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
460
Objętość pojemnika (litry)
35
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
15
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
370x330x560
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References