5/5 5 1
Niszczarka Kobra +3 CC4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120083
8026064991100

Niszczarka Kobra +3 CC4 ES

Cena katalogowa producenta 2 693,70 zł

Taniej o 503,70 zł 2 190,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Umożliwia niszczenie bardzo pogniecionych arkuszy papieru.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Znakomita do zastosowania biurowego niszczarka Kobra +3 CC4 ES

Jeszcze nigdy niszczenie dokumentacji biurowej nie było szybsze i prostsze. Dedykowana do firm oraz urzędów średniej wielkości niszczarka Kobra +3 CC4 ES to wysokowydajne urządzenie cechujące się dużą efektywnością pracy oraz wygodą. Wykonana z najlepszej klasy materiałów, które są odporne i solidne gwarantuje niszczenie dokumentów papierowych oraz różnych nośników danych na najwyższym poziomie. Niszczarka Kobra +3 CC4 ES jest niewielkich wymiarów wynoszących 390 x 300 x 590 mm i jasnej obudowie, która doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem każdego biura. Ma niezwykle prostą konstrukcję, w której skład wchodzą dwie głowice tnące oraz dwa kosze na ścinki. Urządzenie to jest idealne do niszczenia wszelkiego rodzaju dokumentów oraz nośników, na których zgromadzone są dane zawierające informacje szczególnie wrażliwe, osobowe, bądź poufne. Pozwala to zapewnić wysoki stopień bezpieczeństwa na poziomie DIN – 4. Biurowa niszczarka Kobra +3 CC4 ES objęto trzyletnią gwarancją użytkowania oraz dożywotnią w przypadku ostrzy tnących.

Zapewnia dokładne cięcie na niedużej wielkości ścinki

Biurowa niszczarka Kobra +3 CC4 ES bardzo dokładnie utylizuje dokumenty na ścinki wielkości 3,5 x 40 mm. Kartki papieru wraz ze znajdującymi się w nich metalowymi zszywaczami oraz spinaczami należy włożyć do szerokiej szczeliny tnącej, mającej 230 mm. Zostają one bardzo dokładnie zniszczone, a powstałe ścinki lądują w koszu o pojemności 38,5 L. Jej waga wynosi 13 kg. W niszczarce Kobra +3 CC4 można również zutylizować inne materiały. Wyposażona ona jest w oddzielną szczelinę do bezpiecznego kruszenia płyt CD, DVD oraz kart plastikowych. Pozostałe po nich cząsteczki gromadzone są w osobnym pojemniku o objętości 1,5 L. Dla lepszej utylizacji każdego z materiałów jakie tnie niszczarka Kobra +3 CC4 ES przeznaczono dwa osobne komplety ostrzy. W szczelinie urządzenia bez problemów można zniszczyć więcej niż jedną kartka. Maksymalnie jednorazowo możesz umieścić w niej do 14 arkuszy papieru o formacie A4.

Wytrzymały na obciążenia silnik

Mocny, wytrzymały na wszelkie obciążenia w trakcie pracy silnik niszczarki Kobra +3 CC4 ES ma moc 250 W. Bardzo cichy o poziomie hałasu wynoszącym zaledwie 53 dB doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni biurowej. Ponadto został przystosowany tak, aby pracować zgodnie z zapotrzebowanie użytkownika, na najwyższych obrotach przez 24 godziny na dobę, nie stosując przy tym przerw na chłodzenie. Biurowa niszczarka Kobra +3 CC4 ES wyposażona jest w odpowiednie zabezpieczenie silnika przed jego przegrzaniem.

Niszczy zgniecione arkusze papieru

W biurowej niszczarce Kobra +3 CC4 ES występuje specjalnie stworzony system Throw and Shred uruchamiany automatycznie, kiedy w szczelinie niszczącej znajduje się zmięta kartka. A dodatkowo umieszczony został podajnikiem dla już zgniecionych kartek papieru. Wystarczy tylko otworzyć przeźroczystą, ruchomą pokrywę, włożyć pomięte dokumenty do automatycznego podajnika, a następnie zamknąć ją. Utylizacja papieru w niszczarce Kobra +3 CC4 ES rozpoczyna się intuicyjnie i kończy po ok. 15 sekundach pracy.

Codzienna obsługa niszczarki Kobra +3 CC4 ES

Na co dzień obsługa niszczarki Kobra +3 CC4 ES jest bardzo łatwa. Posiada ona praktyczne funkcje, jak automatyczny start/stop, intuicyjne wstrzymanie pracy przy podniesionej pokrywie urządzenia oraz system oszczędzania poboru energii Energy Smart. Okno znajdujące się w obudowie kosza niszczarki Kobra +3 CC4 ES pozwala na kontrolę poziomu jego napełnienia, a sam pojemnik nie wymaga obowiązku umieszczania w nim worków – wyprodukowany z materiałów Eco – Friendly. Zaklinowany papier jest automatycznie wycofywany ze szczeliny poprzez funkcję autoreversu.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3,5x40
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
14
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
-
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5 + 1,5
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
53
Waga (kg)
13
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata

Specific References