5/5 5 1
Niszczarka Wallner HC1601 - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110293
5903069027450

Niszczarka Wallner HC1601

Cena katalogowa producenta 1 525,20 zł

Taniej o 285,20 zł 1 240,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Sprawnie i bezpowrotnie niszczy dokumenty papierowe zawierające metalowe elementy jak spinacze i zszywki, jak również karty plastikowe, płyty CD oraz DVD.

Niszczarka Wallner HC1601 to doskonały zakup do biura

Jeśli masz małe lub średniej wielkości biuro ten wyjątkowo funkcjonalny model biurowej niszczarki Wallner HC1601 sprawdzi się idealnie. Urządzenie to jest również bardzo polecane do wszelkiego rodzaju instytucji państwowych. Obecnie wiele firm ma codziennie do czynienia z dużą ilością dokumentów papierowych i nie tylko, dlatego warto posiadać na wyposażeniu kompaktowe oraz niezwykle sprawne urządzenie niszczące. Co roku gromadzimy ogrom dokumentów, które z czasem stają się zbędne. Aby nie zaśmiecać biura i swojej przestrzeni w pracy należy zainwestować w dobry i wydajny sprzęt, jakim jest nowoczesna niszczarka Wallner HC1601. Rozmiary wielkości 400 x 300 x 517 mm oraz funkcjonalna obudowa na kółkach, pozwala umieścić urządzenie w dowolnie wybranej lokalizacji. Niewielkich wymiarów okno w obudowie kosza na ścinki umożliwia kontrolowanie jego napełnienia. Niszczarka Wallner HC1601 posiada ciekawy sposób uruchomienia urządzenia. Wystarczy jedynie pokrywę zabezpieczającą według kierunku umieszczonych na jej obudowie strzałek. Sprzęt włącza się ona automatycznie, a wszystkie występujące pod pokrywą przyciski funkcyjne są od razu widoczne. Na niszczarkę Wallner HC1601 jest dwu letnia gwarancja.

Dodatkowa pokrywa zabezpieczająca noże tnące

Szczeliny niszczące jakie posiada niszczarka Wallner HC1601 są specjalnie zabezpieczone dodatkową, automatycznie rozsuwaną pokrywą. Chroni ona mechanizm tnący przed różnego rodzaju zabrudzeniami z zewnątrz, a także cząsteczkami kurzu, które osiadają między ostrzami. Ten dodatkowy element osłaniający szczeliny w górnej obudowie pozwala uniknąć uszkodzeniom spowodowanym przez czynnik zewnętrzny. Bardzo ostre i wykonane z mocnych oraz wytrzymałych materiałów noże są w stanie pociąć papier, a także elementy metalowe. Niszczarka Wallner HC1601 posiada osobna szczelinę na elektroniczne nośniki danych – płyty CD, DVD oraz karty plastikowe. Natomiast dokumenty papierowe wraz z znajdującymi się w nich spinaczami i zszywkami niszczone są w drugiej, której szerokość wejścia wynosi 220 mm. Ścinki, jakie powstają w ten sposób mają rozmiar 4 x 39 mm. Za jednym razem w wejściu szczeliny zmieści się do 16 arkuszy papieru A4.

Niszcz z zachowaniem środków bezpieczeństwa

Wraz z zaostrzeniem przepisów dotyczących przetwarzania przez firmy i instytucje państwowe danych osobowych pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, mają one obowiązek należytego ich zabezpieczenia. Zaopatrując się w bardzo praktyczną oraz wydajną niszczarkę Wallner HC1601 bez najmniejszych problemów zniszczysz dokumenty zawierające dane osobowe, wrażliwe, bądź poufne, które są niemożliwe do ponownego odtworzenia.

Cicha praca niszczarki Wallner HC1601

Zamontowany w niej silnik jest nie tylko wydajny, ale przede wszystkim bardzo cichy, co fantastycznie sprawdza się w warunkach biurowych, gdzie charakter pracy niektórych firm i urzędów wymaga wyjątkowego skupienia. Niszczarka Wallner HC1601 może niszczyć dokumenty bez przerwy do 8 godzin. Umożliwia to specjalnie przystosowany silnik oraz zabezpieczenie chroniące go przed nadmiernym przegrzaniem.

Pojemność kosza i inne przydatne funkcje

Kosz na ścinki umiejscowiony jest pod szczelinami tnącymi, a powstałe ścinki po zmieleniu dokumentu są bezpośrednio w nim zgromadzone. Jego objętość wynosi 29 L. Kontrolę napełniania umożliwia okno w wysuwanej obudowie oraz znajdujący się w górnej obudowie optyczny wskaźnik jego napełnienia lub wysunięcia. Niszczarka Wallner HC1601 dodatkowo posiada automatyczną funkcję wycofywania papieru w razie jego zaklinowania, natomiast przy zamkniętej porywie urządzenia pobór prądu jest zerowy.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
220
Szerokość cięcia (mm)
4x39
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-3
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
-
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
529
Objętość pojemnika (litry)
29
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
57
Waga (kg)
12,3
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
400x300x517
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wydajność (ilość arkuszy 80g)
16

Specific References