5/5 5 1
Niszczarka Wallner JP 820S - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110122
5903069990143

Niszczarka Wallner JP 820S

Cena katalogowa producenta 1 660,50 zł

Taniej o 370,50 zł 1 290,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Posiada wytrzymały silnik dostosowany do nieustannej pracy, który zwiększa wydajność urządzenia podczas niszczenia dokumentów z danymi poufnymi.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niezawodna w pracy biurowej niszczarka Wallner JP 820S

Wyposażenie biurowe nie sprowadza się tylko i wyłącznie do zakupu drukarek oraz komputerów. Dobrej jakości niszczarka dokumentów jest również niezbędnym sprzętem jaki powinniśmy posiadać. Tym bardziej, że pozwala ona w odpowiedni sposób zabezpieczyć wszystkie dane zgromadzone na różnych nośnikach. Dlatego inwestycja w wypróbowany sprzęt, do którego należy niszczarka Wallner JP 820S jest świetnym narzędziem, zapewniającym wszystkim naszym danym stosowny stopień bezpieczeństwa. Niewielkie, zgrabnie zaprojektowane urządzenie o wymiarach 645 x 305 x 390 mm doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o średniej wielkości, jak biura, czy instytucje państwowe, w których codziennie niszczy się wiele stron dokumentów. Biurowa niszczarka Wallner JP 820S ma obudowę o prostokątnym kształcie w kolorze czarnym z srebrną górą, świetnie komponując się w nowoczesnym wystroju wnętrz oraz bardziej klasycznym. Wykonana została z materiału, który właściwie chroni, zamontowany wewnątrz mechanizm tnący. Na górze znajduje się włącznik funkcji on/off/revers, wyświetlacz LCD, szczelinę niszczącą papier o szerokości wejścia 230 mm, a także dotykowy panel bezpieczeństwa wstrzymujący w razie potrzeby pracę urządzenia. Z tyłu zlokalizowany jest włącznik zasilania, uchwyt, jak również przewód zasilający. Wysuwany do przodu kosz na powstałe w trakcie utylizacji dokumentów ścinki umieszczony jest poniżej szczeliny. Niszczarka Wallner JP 820S ku podstawie ma zamontowane obrotowe kółka, dzięki którym możliwe jest szybkie i wygodne przestawienie jej w inne miejsce. Doskonale mieści się także pod biurkiem. Niszczarka objęta jest gwarancją, wynoszącą dwa lata.

Efektywnie niszczy dokumenty papierowe, jak też multimedia.

Poziom bezpieczeństwa jaki zapewnia biurowa niszczarka Wallner JP 820S pozwala zniszczyć bezpowrotnie dokumenty papierowe z danymi osobowymi i wewnętrznymi firmy. Tak aby stały się one nieczytelne dla osób trzecich. Niszczarka Wallner JP 820S posiada szeroką szczelinę tnącą dokładnie papier, wraz ze znajdującymi się na nim metalowymi zszywkami i spinaczami. Ponadto trwałe i niezwykle ostre noże kruszą kruszą płyty CD/DVD, karty plastikowe również te zawierające elektroniczny chip. Powstałe w ten sposób paski o wymiarze 3,9 mm, gromadzone są bezpośrednio w koszu. W niszczarce Wallner JP 820S z jednym razem można umieścić w szczelinie do 25 arkuszy papieru.

Wydajność pracy i ochrona silnika

Silnik niszczarki Wallner JP 820SC został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, a także zaprojektowany w taki sposób, by pracował jak najciszej. Dlatego poziom hałasu jaki emituje to mniej niż 55 dB. Ponadto jest on specjalnie przystosowany do ciągłego działania do 15 minut. Urządzenie również nie wymaga przerw na chłodzenie. Silnik biurowej niszczarki Wallner JP 820S o mocy 470 W jest dodatkowo zabezpieczony przed przegrzaniem.

Bezpieczna i prosta obsługa

Bezpieczna i prosta obsługa na co dzień biurowej niszczarki Wallner JP 820S jest możliwa dzięki praktyczny funkcjom i innym udogodnieniom. Wyposażona jest w wyświetlacz LCD, informujący o aktualnie włączonej funkcji, posiada automatyczny start/stop oraz system z funkcją automatycznego reversu pozwalający na bezpieczne wycofanie zaklinowanego dokumentu. Ponadto niszczarka Wallner JP 820S ma dotykowy panel, dzięki któremu można szybko wstrzymać jej pracę.

Łatwo wysuwany kosz na ścinki

Biurowa niszczarka Wallner JP 820S posiada łatwo wysuwany oraz prosty w czyszczeniu kosz na ścinki po niszczonych dokumentach o pojemności 35 L. Osobny pojemnik na odpadki powstałe po zniszczeniu optycznych nośników danych, wmontowany w jego wnętrzu pozwala na ich segregację. Niszczarka Wallner JP 820S wyposażona jest dodatkowo w optyczny wskaźnik, informujący o napełnieniu lub wysunięciu pojemnika.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3x9
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
25
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-3
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
470
Objętość pojemnika (litry)
35
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
55
Waga (kg)
18,3
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
395x305x645
Olej w standardzie (ml)
30 ml
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata

Specific References