5/5 5 1
Niszczarka Wallner JP 826C - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110113
5903069990099

Niszczarka Wallner JP 826C

Cena katalogowa producenta 1 660,50 zł

Taniej o 370,50 zł 1 290,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy oraz mocnymi ostrzami potrafiącymi niszczyć nie tylko papier, ale i trwalsze materiały jak zszywki, spinacze płyty DVD, CD czy karty plastikowe.

Doskonała do pracy biurowej niszczarka Wallner JP 826C

Dobrej jakości wyposażenie biurowe nie musi sprowadzać się jedynie do zakupienia drukarki czy komputera. A posiadanie odpowiedniej niszczarki dokumentów pozwoli nam w sposób należyty zabezpieczyć wszystkie dane. Inwestycja w niezawodny sprzęt, jakim jest niszczarka Wallner JP 826C to doskonałe narzędzie, które zapewni naszym danym odpowiedni stopień bezpieczeństwa. Urządzenie posiadające wymiary 645 x 305 x 390 mm zostało stworzone z myślą o średniej wielkości powierzchni biurowych, jak również instytucji państwowych, gdzie dziennie niszczonych jest wiele ważnych dokumentów. Biurowa niszczarka Wallner JP 826C ma prostokątny kształt w odcieniach czerni i srebra, dlatego doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Jej obudowa została wykonana z tworzywa, które należycie zabezpiecza znajdujący się wewnątrz mechanizm tnący. Górna część wyposażona jest w włącznik funkcji on/off/revers, wyświetlacz LCD, szczelinę niszczącą papier o szerokości wejścia 240 mm, jak i osobną szczelinę na optyczne, magnetyczne nośniki danych oraz karty plastikowe. Z tyłu znajduje się włącznik zasilania, uchwyt, a także przewód zasilający. Poniżej umieszczony jest wysuwany do przodu kosz na powstałe w trakcie utylizacji dokumentów ścinki. Niszczarka Wallner JP 826C u podstawy ma zamontowane obrotowe kółka, które bardzo ułatwiają przestawienie jej w inne miejsce. Urządzenie to idealnie mieści się również pod biurkiem. Gwarancja, jaką objęta została niszczarka wynosi dwa lata.

Skutecznie niszczy dokumenty, jak i multimedia

Stopień bezpieczeństwa jaki posiada biurowa niszczarka Wallner JP 826C pozwala zniszczyć skutecznie i bezpowrotnie dokumenty z danymi osobowymi, szczególnie wrażliwymi oraz poufnymi. Tak aby były one niemożliwe do ponownego odtworzenia. Niszczarka Wallner JP 826C zaopatrzona jest dwie szczeliny tnące – jedna przeznaczona jest na dokumenty papierowe wraz ze znajdującymi się w nich metalowymi zszywkami i spinaczami, natomiast druga kruszy płyty CD/DVD, dyskietki magnetyczne i karty PCV. Za ich precyzyjne zniszczenie odpowiadają mocne i wytrzymałe noże tnące. Wielkość powstałego w ten sposób ścinka wynosi 3,8 x 40 mm. Maksymalna ilość kartek papieru jaką możesz umieścić naraz w szczelinie to 18 sztuk.

Ochrona i praca silnika

Silnik niszczarki Wallner JP 826C wykonano z wytrzymałych materiałów oraz zaprojektowano w taki sposób, aby jego praca była cicha. Poza tym jest on specjalnie przystosowany do ciągłego działania do 10 minut. Urządzenie nie wymaga również stosowania przerw na chłodzenie. A silnik biurowej niszczarki Wallner JP 826C jest dodatkowo zabezpieczony przed przegrzaniem.

Proste użytkowanie

Aby maksymalnie ułatwić codzienne użytkowanie niszczarki Wallner JP 826C wprowadzono praktyczne udogodnienia. Górna obudowa urządzenia została wyposażona w wyświetlacz LCD, informujący o aktualnie włączonej funkcji. Ponadto niszczarka posiada dotykowy panel, dzięki któremu możesz szybko wstrzymać jej pracę. Niszczarka Wallner JP 826C posiada także automatyczny start/stop oraz system pozwalający na bezpieczne wycofanie zaklinowanego dokumentu, dzięki funkcji automatycznego reversu.

Wysuwany pojemnik na ścinki

Niszczarka Wallner JP 826C wyposażona została w wysuwany kosz na ścinki, powstałe po niszczonych dokumentach o pojemności 35 L. Wmontowany w jego wnętrzu osobny pojemnik na odpadki powstałe po zniszczeniu optycznych i magnetycznych nośników danych, pozwala na ich skuteczną segregację. Kosz jest łatwy w czyszczeniu oraz wysunięciu. Niszczarkę Wallner JP 826C wyposażono dodatkowo w optyczny wskaźnik, informujący użytkownika urządzenia o napełnieniu, bądź wysunięciu pojemnika.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
240
Szerokość cięcia (mm)
3,8x40
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
18
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-2
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
420
Objętość pojemnika (litry)
35
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
55
Waga (kg)
21
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
395x305x645
Olej w standardzie (ml)
30 ml
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata

Specific References