5/5 5 1
Niszczarka Kobra +1 CC4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
120043
8026064991056

Niszczarka Kobra +1 CC4 ES

1 390,00 zł

compare Porównaj

Rekomendowana do biur o średniej powierzchni, a także administracji państwowej.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Sprawdzająca się w zastosowaniu osobistym niszczarka Kobra +1 CC4 ES

W domu lub średniej wielkości firmie do zabezpieczenia danych przyda się nie tylko dobry sprzęt elektroniczny, jak komputer oraz drukarka, ale i sprawne urządzenie niszczące dokumenty do zastosowania osobistego. Niszczarki z roku na rok są coraz chętniej wybierane do standardowego wyposażenia biurowego. Zapewniają one odpowiednią ochronę danych sensytywnych. A ponieważ do ich zabezpieczenia zobowiązują nas także przepisy prawne, warto zaopatrzyć się w ten praktyczny sprzęt. Stworzona do domu lub średniej firmy i urzędu niszczarka Kobra +1 CC4 ES ma wymiary 390 x 300 x 590 mm, dzięki którym mieści się wszędzie, pozwalając na wygodne przesunięcie jej w dowolne miejsce. Urządzenie ma jasną, zgrabną obudowę, która doskonale komponuje się z każdym nowoczesnym wnętrzem. Górna jej część posiada szczelinę o szerokości wejścia 230 mm, pod którą znajduje się mechanizm tnący z niezwykle ostrymi i trwałymi ostrzami. Wszystkie ścinki powstałe podczas pracy niszczarki Kobra +1 CC4 ES, gromadzone są w wysuwanym koszu. Umieszczony on został pod mechanizmem tnącym. Osobista niszczarka dokumentów objęta jest trzy letnią gwarancją i dożywotnią na noże tnące.

Bezpieczne niszczenie danych

Prezentowana niszczarka Kobra +1 CC4 ES umożliwia zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa niszczonych danych zarówno osobowych, jak i wrażliwych czy poufnych zgromadzonych w dokumentacji firmowej oraz pismach urzędowych. Dzięki czemu masz pewność, że nie trafią one w ręce osób do tego niepowołanych. Mechanizm tnący został wyposażony w solidne ostrza, niszczące nie tylko papier wraz z metalowymi zszywkami i spinaczami, ale również doskonale radzi sobie z plastikowymi kartami. Ścinki jakie powstają w trakcie pracy niszczarki Kobra +1 CC4 ES mają wymiar 3,5 x 40 mm. W szczelinie maksymalnie zniszczysz do 14 arkuszy papieru naraz.

Praca silnika na co dzień

Osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES posiada niezwykle wytrzymały, świetnie dostosowany silnik pozwalający na pracę ciągłą, bez przerw na chłodzenie. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy komponentów do wyprodukowania ostrzy. Ponadto posiada on specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem, które skutecznie zapobiega jego usterkom. Silnik niszczarki Kobra +1 CC4 ES pracuje niezwykle cicho, co doskonale sprawdza się w pracy biurowej i w domu, nie zakłócając nam codziennej egzystencji.

Jakie funkcje posiada niszczarka Kobra +1 CC4 ES

Dodatkowe i bardzo przydatne funkcje jakie posiada osobista niszczarka Kobra +1 CC4 ES to automatyczny start/stop, jak i automatyczne odcięcie zasilania w momencie zaklinowania się papieru w szczelinie głowicy tnącej. I tak system 100% Jam Proof pozwala na skuteczne wycofanie dokumentów, które utknęły między ostrzami. Automatyczna funkcja reversu uruchamia pracę noży niszczarki Kobra +1 CC4 ES w przeciwnym kierunki, a papier jest wycofywany do góry.

Gromadzenie ścinek po dokumentach

Powstałe ścinki po zniszczeniu dokumentów w niszczarce Kobra +1 CC4 ES gromadzone są w pojemniku o objętości 38,5 L. Wysuwany kosz został wykonany z materiałów ekologicznych Eco-Friendly, dlatego nie jest konieczne stosowanie sztucznych, plastikowych worków na ścinki, które zanieczyszczają środowisko Niszczarka Kobra +1 CC4 ES posiada również kilka parametrów informujących o tym, jaki jest stan napełnienia pojemnika. Jest to czujnik przepełnienia kosza lub okno w obudowie pozwalające na kontrolę jego napełnienia.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3,5×40
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
14 (70g)
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4/ F-1/ T-4/ E-3
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
nie
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
54
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Waga (kg)
12
Automatyczne oliwienie noży
nie
Automatyczny podajnik papieru
nie

Specific References