5/5 5 1
Niszczarka Kobra +1 SS4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120012
8026064991032

Niszczarka Kobra +1 SS4 ES

Cena katalogowa producenta 1 586,70 zł

Taniej o 296,70 zł 1 290,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Precyzyjnie i skutecznie niszczy kartki papieru oraz optyczne nośniki danych.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Funkcjonalna, osobista niszczarka Kobra +1 SS4 ES

Nieduże, ale bardzo funkcjonalne urządzenie przeznaczone do dokładnego niszczenia dokumentów wraz z zawartymi w nich danymi sensytywnymi, mającymi stać się nieczytelne idealnie sprawdzi się w zastosowaniu osobistym. Niszczarka Kobra +1 SS4 ES pasuje zarówno do niewielkich pomieszczeń biurowych obsługiwanych przez jedną lub kilka osób, jak i do domu. Ważącą zaledwie 11 kg łatwo przestawić w dowolne miejsce, a z powodzeniem umieścisz ją również pod biurkiem. Niedroga niszczarka Kobra ma wymiary 390 x 300 x 590 mm, zaprojektowana została według nowoczesnych trendów, dlatego doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrz. Obudowa wykonana jest z solidnych materiałów. Głowica tnąca o szerokości wejścia 230 mm umieszczona została na stabilnym stojaku, natomiast pod nią znajduje się pojemnik na ścinki papieru. W celu jego opróżnienia należy go wysunąć. Obsługa osobistej niszczarki Kobra +1 SS4 ES jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Automatyczny start/stop umożliwia szybkie włączenie i wstrzymanie urządzenia. Model ten z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Produkt objęty jest trzyletnią gwarancją i dożywotnią na znajdujące się pod szczeliną tnącą ostrza.

Starannie tnie dokumenty na wąskie paski

Niszczarka Kobra +1 SS4 ES polecana jest szczególnie do niszczenia dokumentów w formie papierowej, a także innych nośników danych, do których należą płyty CD oraz DVD. Mechanizm tnący wyposażony został w wytrzymałe i niezwykle ostre noże, które bez najmniejszego problemu są w stanie poradzić sobie z takimi elementami jak plastikowe karty upominkowe, bonusowe, bankomatowe czy identyfikatory, ale również metalowymi elementami łączącymi kartki papieru, jak zszywki oraz spinacze. Wielkość pasków jaka powstaje po przepuszczeniu ich przez szczelinie tnącą niszczarki Kobra +1 SS4 ES wynosi 3,8 mm, co zapewnia stopień bezpieczeństwa danych na poziomie DIN 2. Umieszczenie kartek w urządzeniu automatycznie uruchamia je, dzięki dwóm elektronicznym czujnikom znajdującym się wewnątrz szczeliny. Kiedy przejdzie przez niszczarkę ostatnia kartka następuje automatyczne wyłączenie po kilku sekundach. Jeśli włożymy zbyt dużą ilość arkuszy praca urządzenia zostanie zatrzymana. W przypadku pyt CD, DVD oraz plastikowych kart jednorazowo można zniszczyć tylko jedną sztukę. Maksymalnie w szczelinie tnącej możesz umieścić 19 kartek papieru o gramaturze 70 i formacie A4.

Ochrona silnika niszczarki Kobra +1 SS4 ES

Pracujący cicho silnik niszczarki Kobra +1 SS4 ES o mocy 250 W został zaadoptowany do długotrwałego funkcjonowania, nawet do 24 godzin na dobę. Ponadto urządzenie posiada odpowiednie zabezpieczenia go przed przegrzaniem. Niszczarka Kobra +1 SS4 ES to idealny sprzęt do małych pomieszczeń, gdyż poziom hałasu jaki emituje wynosi zaledwie 54 dB.

Przyjazna środowisku funkcja Energy Smart

Już zaledwie po kilku sekundach od zakończenia pracy niszczarki Kobra +1 SS4 ES, przechodzi ona w tryb czuwania (stand – by). Funkcja Energy Smart znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej, ograniczając pobór mocy do zera. Poza znacznymi oszczędnościami pieniędzy, z osobistą niszczarką Kobra +1 SS4 ES dbasz o nasze naturalne środowisko, redukując emisję dwutlenku węgla do atmosfery oraz wykorzystywaniu dużych ilości węgla do wyprodukowania energii elektrycznej.

Praktyczne cechy urządzenia

Do praktycznych cech osobistej niszczarki Kobra +1 SS4 ES należy automatyczne odcięcie zasilania, w sytuacji zaklinowania się papieru - włącza się wówczas funkcja autoreversu, bezpiecznie wycofująca dokumenty ze szczeliny tnącej, lub przy wyjęciu pojemnika na ścinki. Kosz stworzony z materiałów Eco – Friendly o pojemności 38,5 L nie wymaga stosowania plastikowych worków na śmieci. O jego napełnieniu informuje czujnik przepełnienia lub okno w obudowie.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3,8
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
19
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
11
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata

Specific References