5/5 5 1
Niszczarka Kobra +1 SS6 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
120032
8026064991025

Niszczarka Kobra +1 SS6 ES

1 290,00 zł

compare Porównaj

Bardzo wydajna, umożliwia ciągłą pracę silnika przez całą dobę.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Idealny zakup do niewielkiego pomieszczenia.

Niszczarka Kobra model +1 SS6 ES świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych lub urzędach średniej wielkości. Nowoczesne urządzenie wyposażone jest w niezbędne funkcje, które pozwolą Ci sprawnie i bezproblemowo zniszczyć zbędne dokumenty papierowe i nie tylko, a przy tym odpowiednio zabezpieczyć dane wrażliwe.

Wymiary i podstawowe cechy urządzenia.

Ta niewielka niszczarka biurowa to ciche i wydajne urządzenie o wymiarach 390x300x590 mm. Starannie wykonana obudowa z materiałów wysokiej jakości, zapewnia trwałość i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Maksymalna szerokość niszczonego arkusza papieru to 230 mm. Jednocześnie jesteśmy w stanie zniszczyć do 25 kartek, co znacznie oszczędza nasz czas przy wykonywaniu tego typu czynności. Po zakończeniu niszczenia arkuszy papieru, nasza niszczarka wyłącza się automatycznie już po kilku sekundach. W przypadku umieszczenia zbyt dużej ilości kartek, następuje zatrzymanie oraz cofnięcie pracy noży w przeciwnym kierunku. Dodatkową funkcją jest automatyczny start/stop z autoreversem zlokalizowany w górnej części obudowy.

Niszczone nośniki danych.

Niszczarka Kobra +1 SS6 ES pozwala utylizować nie tylko dokumenty papierowe, ale także gromadzone na innych nośnikach danych takich jak płyty CD, DVD oraz dyskietki. Dodatkowo jej noże tnące niszczą plastikowe karty oraz dokumenty zawierające zszywki lub spinacze biurowe. Aby zapewnić najlepszy poziom bezpieczeństwa niszczonych danych, prezentowany model niszczarki Kobra tnie papier na paski o maksymalnej szerokości 6 mm. Nośniki takie jak płyty CD lub DVD cięte są na ścinki o powierzchni do 800 mm2, natomiast dyskietki na ścinki o maksymalnej powierzchni 2000 mm2. Karty plastikowe zawierające dane osobowe krojone są na części.

Dodatkowe zabezpieczenia.

Oferowany przez nas model niszczarki dokumentów wyposażony jest w cichy silnik, który pozwala na ciągłą pracę urządzenia przez okrągłą dobę oraz jednocześnie, dzięki specjalnym zabezpieczeniom chroni silnik przed przegrzaniem. Jeśli jesteś osobą, której zależy na oszczędności energii, to właśnie to urządzenie doskonale spełni to zadanie. Niszczarka Kobra +1 SS6 ES została wyposażona w system Energy Smart z regulacją poboru energii elektrycznej w funkcji „stand-by”. Nasza niszczarka posiada jeszcze jedno przydatne zabezpieczenie, czyli automatyczne odcięcie zasilania urządzenia w przypadku zaklinowania się papieru czy wyjęcia pojemnika na ścinki.

Pojemnik na odpadki.

Decydując się na zakup odpowiedniego modelu zwracamy dużą uwagę na to jaką pojemność posiada interesująca nas niszczarka dokumentów. Pozwala to ograniczyć nasz cenny czas na ciągłym jego opróżnianiu. Pojemność kosza niszczarki Kobra +1 SS6 ES to aż 38,5 L – taka objętość idealnie sprawdzi się do średniej wielkości pomieszczeń. Z dbałości o środowisko naturalne, model ten posiada Eco-friendly pojemnik na ścinki bez konieczności stosowania worków. Przydatną funkcją w naszym urządzeniu jest wyposażenie go w czujnik przepełnienia kosza, który informuje nas o potrzebie jego opróżnienia. Ponadto okno w obudowie pozwala na kontrolę poziomu napełnienia kosza, co uniemożliwia dalsze niszczenie dokumentów.

Zapewniamy 3 letnią gwarancję na urządzenie oraz dożywotnią na noże tnące.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
5,8
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
25 (70g)
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2/ O-2/ T-2/ E-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
nie
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
54
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Waga (kg)
11
Automatyczne oliwienie noży
nie
Automatyczny podajnik papieru
nie

Specific References