5/5 5 1
Niszczarka Kobra +1 SS7 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120021
8026064991049

Niszczarka Kobra +1 SS7 ES

Cena katalogowa producenta 1 586,70 zł

Taniej o 296,70 zł 1 290,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Sprawnie niszczy wszelkiego rodzaju dokumenty urzędowe oraz wewnętrzne firmy.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra +1 SS7 ES – praktyczne urządzenie do zastosowania osobistego

Sprawne i funkcjonalne urządzenie niszczące dokumenty przydaje się nie tylko w biurach czy urzędach, ale i w naszym domu. Chroniąc dostęp do naszych danych przed osobami do tego niepowołanymi powinniśmy zainwestować w dobrej jakości, niedrogi sprzęt jakim jest niszczarka Kobra +1 SS7 ES. Model ten został zaprojektowany z myślą o niewielkiej wielkości pomieszczeniach, dlatego jego wymiary wynoszą zaledwie 390 x 300 x 590 mm. Jasna obudowa i nowoczesny design sprawiają, że niszczarka idealnie pasuje do każdego typu pomieszczenia. Górna, lekko ścięta obudowa została wyposażona w szczelinę tnącą mającą wejście o szerokości 230 mm, pod którą znajduje się wysuwany kosz na powstałe po zniszczeniu dokumentów ścinki. Jego objętość wynosi 38,5 L. Pojemnik na przodzie w obudowie posiada okno umożliwiające kontrolę stopnia napełnienia go odpadkami, a także wbudowany czujnik informujący użytkownika o przepełnieniu kosza. Na tą niewielką osobistą niszczarkę Kobra +1 SS7 ES obejmuje gwarancja producenta na okres trzech lat, a dożywotnia na zestaw noży tnących.

Rodzaj cięcia oraz nośniki

Osobista niszczarka Kobra +1 SS7 ES jest dedykowana dla nośników informacji, które gromadzą zwykłe dane mające stać się nieczytelne dla osób postronnych. Rodzaj cięcia jaki otrzymamy po przepuszczeniu dokumentów przez szczelinę tnącą to paski mające wielkość 7,5 mm. Nośniki informacji jakie możesz w niej zniszczyć to dokumenty papierowe, plastikowe karty bankomatowe, rabatowe, lojalnościowe czy będące identyfikatorami oraz optyczne jak płyty CD i DVD. Ponadto wyprodukowane z najlepszej jakości komponentów, niezwykle ostre noże tnące bez najmniejszych problemów radzą sobie z elementami metalowymi jak zszywki i spinacze. Rzec jasna osobista niszczarka kobra +1 SS7 ES umożliwia niszczenie wielu dokumentów naraz, dlatego szerokość wejścia szczeliny została dostosowana tak aby zmieściło się w niej do 27 arkuszy papieru formatu A4.

Bezgłośna praca urządzenia

Ze względu na przeznaczenie osobistej niszczarki Kobra +1 SS7 ES, jej silnik został odpowiednio przystosowany do pracy w niewielkich pomieszczeniach. Cichy, dostosowany tak by mógł pracować ciągle przez całą dobę, nie emituje nadmiernego hałasu, a dodatkowo ma odpowiednie zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz nie wymaga stosowania przerw na chłodzenie. Dlatego idealnie nadaje się do pracy w warunkach domowych. Moc niszczarki wynosi 250 W.

Automatic Revers System niszczarki Kobra +1 SS7 ES

Tak jak w użytkowaniu każdego urządzenia, tak i w przypadku osobistej niszczarki Kobra +1 SS7 ES mogą wystąpić różne usterki, a jednym z najczęściej występujących jest zaklinowanie się papieru. Dlatego producent wprowadził specjalny system umożliwiający łatwe, a przede wszystkim bezpieczne wycofanie dokumentów, które utknęły w szczelinie tnącej. W takim przypadku w niszczarce Kobra +1 SS7 ES włącza się automatyczna funkcja reversu, pozwalająca na cofnięcie papieru, w przeciwnym kierunku niż w momencie niszczenia dokumentów.

Prosta, codzienna obsługa niszczarki Kobra +1 SS7 ES

Osobista niszczarka Kobra +1 SS7 ES posiada dodatkowe, praktyczne funkcje ułatwiające jej codzienną obsługę. Należą do niej chociażby automatyczny stop/start, automatyczne odcięcie zasilania urządzenia w przypadku zaklinowania się papieru, bądź wysunięcia pojemnika na ścinki, czy kosz wykonany z materiałów Eco-Friendly, który nie wymaga stosowania worków na śmieci.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
7,5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
27
DIN 32757
1
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-1
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
250
Objętość pojemnika (litry)
38,5
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
11
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
390x300x590
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
dożywotnia

Specific References