5/5 5 1
Niszczarka Kobra C1 - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
120833
8026064993203

Niszczarka Kobra C1

950,00 zł Brutto

compare Porównaj

Niewielka i niezwykle cicha idealna do zastosowania osobistego oraz małego biura.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra C1

Niszczarka Kobra przeznaczona jest do biura i małego domu. Posiada szeroki otwór, który pozwala na łatwe wkładanie materiałów do niszczenia oraz cichy silnik pozwalający na stosowanie urządzenia w małych pomieszczeniach. Pozwala usunąć jednocześnie 9 arkuszy, tnąc je na ścinki wielkości 3,5x40 mm. To model skonstruowany dla indywidualnych klientów lub posiadaczy małych biur.

Ciągła praca przez 24h

Doskonała niszczarka Kobra to świetny produkt dla klientów, którzy potrzebują wytrzymałego sprzętu do małego biura. Bardzo dobry cichy silnik zapewnia nieprzerwalną pracę przez 24 godziny. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka jego uszkodzenia. Używając ją zyskasz skuteczność i efektywność działania, Twoje biuro będzie funkcjonowało bez zakłóceń, a niszczarka została skonstruowana tak, by nie generować nadmiernego hałasu.

Funkcjonalny pojemnik

Niszczarka posiada pojemnik z oknem w obudowie, który zapewnia podgląd i kontrolę poziomu napełnienia kosza. Pojemność kosza to 18l, co jest zdecydowanie wystarczającą pojemnością w małych biurach. W trosce o środowisko pojemnik został zbudowany z przyjaznego środowisku materiału, nie ma potrzeby używania wraz z nim jednorazowych worków. Inwestycja w środowisko zawsze się opłaca.

Oszczędność

Niszczarka Kobra została wyposażona w system zerowego poboru mocy w trybie czuwania. Oszczędności te zauważysz już po kilku miesiącach. Trafnie opracowany projekt systemu 100% Jam Proof, w przypadku zaklinowania dokumentu wycofuje kartkę do góry i pozwala na jej bezpieczne usunięcie. Automatyczny start/stop pozwala na autorevers i ponowne zniszczenie papieru. Bez przymusu wyciągania kartki bez problemu wyjmiesz i ponownie usuniesz dokument.

Przyjazna środowisku

Niszczarka Kobra posiada 18 litrowy pojemnik Eco-Friendly na ścinki, który napełnia się bez konieczności stosowania jednorazowych worków. Okno w obudowie pozwala na kontrolę poziomu napełnienia kosza, oszczędzasz-jednocześnie chroniąc środowisko. Wyposażona dodatkowo w system Energy Smart w trybie czuwania, nie pobiera energii, dzięki czemu zyskujesz kolejne oszczędności.

Dodatkowe atuty

Działanie tego sprzętu oprócz papieru obejmuje możliwość niszczenia kart plastikowych, zszywek, spinaczy oraz płyt CD. To duże ułatwienie i oszczędność czasu. Szybkie i płynne działanie sprawi, że natychmiast docenisz swój zakup, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów. Atrakcyjna cena tego modelu powinna Cię zachęcić, a dodatkowym atutem jest to, że posiada wszystko to, co niszczarka w małym biurze mieć powinna. Niszczarka obudowana jest w kolorze białym, okno w obudowie pozwala na kontrolę poziomu napełnienia kosza, a klasyczny wygląd dobrze wpasuje się w wyposażenie każdego biura.

Dożywotnia gwarancja

Niszczarki Kobra są objęte dożywotnią gwarancją producenta na noże tnące. Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużywania noży pod wpływem eksploatacji. Gwarancja producenta daje poczucie bezpieczeństwa zakupu i świadomość, że inwestujemy w sprzęt, który będzie służył latami. Bezterminowa gwarancja producenta tylko utwierdza w tym przekonaniu.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Ilość niszczonych kartek
9 (70g)
Niszczenie kart plastikowych
tak
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3,5×40
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757
3
Poziom bezpieczeństwa DIN 66399
E-4
F-1
P-4
T-4

Specific References