5/5 5 1
Niszczarka Wallner ACD 410 - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110363
6940335300267

Niszczarka Wallner ACD 410

Cena katalogowa producenta 473,55 zł

Taniej o 88,55 zł 385,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Fantastycznie sprawdzi się do wykorzystania osobistego w domu, nieodwracalnie niszcząc dokumenty z danymi sensytywnymi.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Wallner ACD 410 przeznaczona do użytku domowego

Rekomendowana do użytku domowego niszczarka Wallner ACD 410 to doskonałej jakości, wydajne urządzenie, które jest również bardzo efektywne w małym jedno lub kilkuosobowym biurze. Dane przez nas przechowywane nie są gromadzone jedynie na komputerze w postaci plików lub zapisane na optycznych i magnetycznych nośnikach danych, ale również w dokumentach papierowych, które z łatwością mogą trafić w niepowołane ręce. Dlatego warto zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami i zainwestować w niewielką, osobistą niszczarkę Wallner ACD 410. Urządzenie to ma wymiary rzędu 400 x 230 x 350 mm doskonale mieszcząc się w niedużym pomieszczeniu. Ponadto łatwo się ją przenosi w inne miejsce, gdyż jest niezwykle lekka – waży zaledwie 5,1 kg. Wykonana z solidnej obudowy niszczarka Wallner ACD 410 ma nowoczesny design w ciemnym i bardzo eleganckim odcieniu czerni, doskonale komponując się z każdym wystrojem wnętrz. Składa się ona z dwóch głównych elementów: pokrywy górnej z dwoma szczelinami tnącymi oraz znajdującym się pod nią koszem na ścinki o pojemności 18 L. Możesz w niej zniszczyć różnego rodzaju nośniki danych. Przy szczelinach tnących znajduje się automatyczny start/stop, który usprawnia jej codzienna obsługę. Przed montażem i obsługą urządzenia producent zaleca zapoznanie się z instrukcją obsługi, aby nie spowodować niepotrzebnych awarii oraz uszkodzeń ostrzy. Niszczarkę może obsługiwać w tym samym czasie tylko jedna osoba, a w trakcie niszczenia dokumentów nie należy wykonywać innych czynności, które dotyczą jej obsługi, czyli konserwacji lub czyszczenia. Nie naprawiaj urządzenia samodzielnie, a oddaj w ręce specjalisty. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnych wydatków na dodatkową naprawę. Na osobistą niszczarkę Wallner ACD 410 producent uwzględnił 2 lata gwarancji.

Wydajnie niszczy różne nośniki danych

Osobista niszczarka Wallner ACD 410 została zaprojektowana tak aby wydajnie i skutecznie niszczyć różne nośniki danych. Jej górna pokrywa wyposażona jest w dwie szczeliny niszczące, z czego najszersza mająca 225 mm przeznaczona jest do utylizacji wszelkich dokumentów formatu A4. Druga mniejsza kruszy karty plastikowe oraz optyczne nośniki danych, jak płyty CD i DVD. Powstające w ten sposób ścinki o szerokości cięcia 4 x 35 mm, gromadzone są w koszu na odpadki. Zaleca się aby w urządzeniu nie umieszczać za jednym razem więcej niż 10 arkuszy papieru. Znajdujące się w szczelinie tnącej wytrzymałe i niesamowicie ostre noże zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa niszczonym dokumentom gromadzącym dane szczególnie wrażliwe, poufne czy osobowe – na poziomie DIN:4. Ponadto bez najmniejszych problemów możesz zniszczyć w osobistej niszczarce Wallner ACD 410 znajdujące się na papierze metalowe zszywki i spinacze.

Prosta eksploatacja osobistej niszczarki Wallner ACD 410

Codzienna obsługa osobistej niszczarki Wallner ACD 410 jest niezwykle prosta. Ustawiamy włącznik do pierwszej pozycji i urządzenie automatycznie przechodzi w tryb czuwania. Następnie należy włożyć papier do szczeliny niszczarki Wallner ACD 410, co rozpocznie proces niszczenia. Po zakończonej pracy należy ustawić włącznik w pozycji zero oraz wyjąć wtyczkę z gniazdka. Niszczarka Wallner zniszczy szybko i bezpowrotnie Twoje dokumenty.

Silnik nie do zdarcia

Silnik jaki posiada osobista niszczarka Wallner ACD 410 został wyprodukowany z bardzo dobrych materiałów, zapewniających mu trwałość i wytrzymałość. Moc wpływająca na jego wydajność wynosi 225 W, dzięki czemu bezawaryjnie możesz niszczyć wiele stron dokumentów. Niski pozom hałasu jaki emituje niszczarka Wallner wynosi mniej niż 60 dB, dlatego idealnie nadaje się ona do pracy w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
225
Szerokość cięcia (mm)
4x35
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
11
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
380
Objętość pojemnika (litry)
18
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
60
Waga (kg)
5,1
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
350x230x400
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata

Specific References