5/5 5 1
Niszczarka Wallner BCD 408 - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110353
6940335300250

Niszczarka Wallner BCD 408

Cena katalogowa producenta 393,60 zł

Taniej o 73,60 zł 320,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Niewielkie i niezwykle funkcjonalne urządzenie do zastosowania osobistego zniszczy każdy dokument z danymi personalnymi. Jednocześnie utylizując zszywki, spinacze, karty PCV, płyty DVD oraz CD.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Nieduża, osobista niszczarka Wallner BCD 408

Niebywale funkcjonalna pod wieloma względami bardzo kompaktowa niszczarka Wallner BCD 408, świetnie sprawdzi się do zastosowania osobistego w domu oraz w małych biurach liczących zaledwie kilka osób. Jeśli prowadzisz jednoosobową firmę w swoim mieszkaniu to urządzenie sprawdzi się rewelacyjnie. Przekonaj się sam, że warto zainwestować w bezpieczeństwo gromadzonych przez Ciebie danych, aby nie trafiły one w ręce osób do tego niepowołanych lub na śmietnik, jak to się często dzieje z różnego rodzaju dokumentami. Niszczarka Wallner BCD 408 jest niewielkich rozmiarów wynoszących 295 x 200 x 375 mm, co pozwala umieścić ją w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu – pod biurkiem, przy ścianie czy między szafkami. Urządzenie to jest bardzo lekkie, a waży zaledwie 4,2 kg, dlatego bardzo łatwo się ją przenosi. Zgrabna, ciemna obudowa idealnie komponuje się z wystrojem wnętrz Twojego mieszkania lub biura. W górnej części niszczarki Wallner BCD 408 znajduje się szczelina wejściowa o szerokości 225 mm, przeznaczona na dokumenty papierowe i karty plastikowe oraz druga mniejszej wielkości do niszczenia płyt CD i DVD. Ponadto w prawym górnym rogu zlokalizowane są włączniki funkcji Auto-on, Off, Reverse. Poniżej mechanizmu tnącego umieszczone zostały dwa pojemniki odpowiednio na ścinki papierowe i na pokruszone optyczne nośniki danych. Niewielka niszczarka Wallner BCD 408 do zastosowania osobistego objęta została dwuletnią gwarancją producenta.

Niszczarka Wallner BCD 408 utylizuje nie tylko papier.

Dane wrażliwe, a w szczególności poufne oraz osobowe gromadzone są nie tylko na papierze, ale również na elektrycznych nośnikach informacji w postaci płyt CD i DVD. Solidne oraz niezwykle wytrzymałe ostrza, znajdujące się w mechanizmie tnącym doskonale poradzą sobie nie tylko ze standardową formą dokumentów, ale także ze znajdującymi się w nich metalowymi elementami w postaci zszywek i małych spinaczy. Niszczarka Wallner BCD 408 skutecznie kruszy również karty pcv. Każdy dokument z danymi wrażliwymi przepuszczony przez szczelinę zostanie pocięty na ścinki wielkości 4 x 35 mm, które są niemożliwe do ponownego odczytania. Jednorazowo można umieścić w niszczarce do 8 sztuk arkuszy papieru w formacie A4.

Bardzo prosta, codzienna obsługa niszczarki Wallner BCD 408

Niszczarka Wallner BCD 408 została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby jej codzienna obsługa była niezwykle łatwa dla każdego z użytkowników. Jeśli chcesz zniszczyć dokumenty z danymi wystarczy tylko umieścić je w szczelinie, a obrotowe przekładnie z nożami szybko i precyzyjnie utylizują nośnik. Niszczarka Wallner BCD wyposażona została w automatyczny start/stop oraz funkcję reversu.

Gromadzenie odpadków

Wszystkie powstałe po utylizacji dokumentów papierowych, kart plastikowych oraz optycznych nośników danych odpadki w postaci ścinek, gromadzone są w dwóch pojemnikach znajdujących się pod szczelinami niszczarki Wallner BCD 408. Większy z koszy ma pojemność 13 L, co jest wystarczającą objętością przy zastosowaniu osobistym urządzenia. Aby łatwiej kontrolować poziom jego napełnienia, w obudowie znajduje się okno.

Bezpieczne wycofywanie niszczonych dokumentów

Niszczarka Wallner BCD 408 posiada bardzo przydatną funkcję reversu, która pozwala bezpiecznie wycofać zaklinowane w szczelinie dokumenty. Wystarczy tylko przesunąć włącznik do pozycji „R”. Należy pamiętać by nie umieszczać w szczelinie więcej niż zalecana w instrukcji ilość kartek papieru. W przeciwnym razie może to spowodować awarię urządzenia.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
225
Szerokość cięcia (mm)
4x35
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
Bez klasyfikacji DIN 66399
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
nie
Moc (W)
225
Objętość pojemnika (litry)
13
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
60
Waga (kg)
4,2
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
295x200x375
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wydajność (ilość arkuszy 80g)
8

Specific References