5/5 5 1
Niszczarka Wallner C860 - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110044
5903069979391

Niszczarka Wallner C860

Cena katalogowa producenta 842,55 zł

Taniej o 157,55 zł 685,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Model do wykorzystania osobistego, z osobną szczeliną na niszczenie optycznych nośników danych oraz kart plastikowych. Precyzyjnie tnie metalowe spinacze i zszywki.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Wallner C860 do celów osobistych

Jeśli zastanawiasz się czy niszczarka dokumentów jest warta Twojej uwagi, to z pewnością tak. Urządzenia te są zwykle kojarzone z dużymi powierzchniami biurowymi, gdzie pracuje większa ilość pracowników. Jednak posiadanie niewielkiej, kompaktowej i bardzo funkcjonalnej niszczarki Wallner C860 bez wątpienia Ci się opłaci. To doskonałej jakości urządzenia zachwyca nie tylko znakomitym designem, ale i wydajnością, a stworzono ją z myślą o osobach prywatnych, prowadzących w domu jednoosobową działalność czy posiadających małe biuro. Wyróżnia je wysoka skuteczność pracy, pozwalając zniszczyć zgromadzone przez Ciebie, a także nieprzydatne dokumenty w postaci danych osobowych, kontaktowych, umów z kontrahentami, pismami urzędowymi, bankowymi, wszelkiego rodzaju dokumentację medyczną, jak również korespondencję prywatną. Dzięki temu urządzeniu zabezpieczysz odpowiednio dane sensytywne, które z pewnością nie trafią w niepowołane ręce osób trzecich. Wymiary jakie posiada niszczarka Wallner C860 - 500 x 240 x 365 mm pozwalają ja umiejscowić w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu w domu lub bardzo malutkim biurze. Doskonale zaprojektowana do niewielkich powierzchni obudowa fantastycznie współgra z Twoim wnętrzem, nie przytłaczając go swoim rozmiarem. W bardzo atrakcyjnej cenie masz zagwarantowaną doskonałą jakość. Producent daje 2 lata gwarancji na osobistą niszczarkę Wallner C860.

Jakiej wielkości otrzymujemy ścinki?

Niszczarka Wallner C860 zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa niszczonych przez nas dokumentów. Dlatego jeśli bardzo zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu danych osobowych powinieneś koniecznie wybrać właśnie ten model. Została ona wyjątkowo starannie przystosowana do wydajnej pracy w niewielkich pomieszczeniach, dzięki wykorzystaniu mocnych i trwałych ostrzy tnących tworzących doskonale działający mechanizm, który świetnie radzi sobie z nośnikami informacji. Górna obudowa niszczarki Wallner C860 ma szeroką szczelinę tnącą o wielkości wejścia 230 mm. Jej wymiary umożliwiają umieszczenie w jednorazowo do 6 kartek papieru, mających format A4. Ostrza z powodzeniem niszczą nie tylko dokumenty papierowe, posiadające metalowe zszywki lub spinacze. Doskonale sprawdzą się również utylizując optyczne nośniki danych w formie płyt CD i DVD. Zapewniając ich całkowite pokruszenie wytrzymałymi nożami tnącymi. Efektem przemielenia dokumentów z danymi osobowymi, wrażliwymi, bądź poufnymi w szczelinie tnącej są maleńkie ścinki, niemożliwe do ponownego odczytania, mające wielkość 3 x 9 mm. Po zniszczeniu zbierane są w koszu, który bardzo łatwo jest wysunąć i następnie opróżnić.

Wysoka jakość pracy silnika

Niszczarka Wallner C860 została idealnie dostosowana do potrzeb użytkowników w warunkach domowych oraz pracujących w małych pomieszczeniach, a zapewnia jej to między innymi bardzo cichy i wydajny silnik. Jest to niezwykle przydatna cecha jeśli pracujemy w małych pomieszczeniach. Poziom hałasu jaki emituje to niewielkie urządzenie, niszcząc dokumenty, waha się w granicach 52 – 58 dB, co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie, jak również komfort pracy. Przydatnym udogodnieniem jest wyposażenie jej w funkcję – automatyczny start/stop. Jeśli praca niszczarki Wallner C860 jest zbyt intensywna, ma ona odpowiednie zabezpieczenie silnika chroniące przed przegrzaniem.

Pojemny kosz na ścinki

Pomimo zastosowania osobistego niszczarka Wallner C860 ma bardzo pojemny kosz na ścinki o objętości aż 25 L. Poróżnia się go poprzez wysunięcie do przodu. W jego górnej części zamieszczone zostały dwie osobne szczeliny na papier oraz optyczne nośniki informacji. W środku pojemnik został podobnie podzielony, co zapewnia lepszą segregację ścinków.

Automatyczne wycofywanie papieru

Niszczarka Wallner C860 ma system, który zabezpiecza urządzenie i użytkowników w przypadku zaklinowania się papieru w szczelinie. Z pewnością przydaje się on na co dzień, bardzo ułatwiając obsługę urządzenia. Jeśli włożymy do niej naraz zbyt wiele kartek, włącza się automatyczna funkcja reversu, która wycofuje bezpiecznie papier. Zapobiega to uszkodzeniu mechanizmu tnącego i zapewnia nam bezpieczeństwo – nie musimy ręcznie wyciągać zaklinowanych dokumentów.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
3,9
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
8
DIN 32757
4
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-5
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
Bez klasyfikacji DIN 66399
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-2
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
300
Objętość pojemnika (litry)
25
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
58
Waga (kg)
6,7
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
365x240x500
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wydajność (ilość arkuszy 80g)
6

Specific References