5/5 5 1
Niszczarka Wallner C8A0 - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110053
5903069004284

Niszczarka Wallner C8A0

Cena katalogowa producenta 842,55 zł

Taniej o 157,55 zł 685,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Doskonale sprawdzi się w domu podczas niszczenia dokumentów wraz ze spinaczami i zszywkami. Poradzi sobie z kartami PCV, płytami CD oraz DVD.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Nowoczesna i niezawodna niszczarka Wallner C8A0

Wydawać by się mogło, że niszczarki dokumentów są przeznaczone głównie do użytku biurowego. Nic bardziej mylnego. Wyjątkowo zgrabna, niewielkiej wielkości, niezwykle stylowa niszczarka Wallner C8A0 jest znakomitym urządzeniem do zastosowania osobistego. Pozwala skutecznie zniszczyć zgromadzone przez nas i niepotrzebne już pisma urzędowe, różnego rodzaju umowy, korespondencję prywatną, pisma z banku, dokumentację medyczną i wiele innych gromadzących nasze dane. Ponadto jeśli prowadzisz działalność jednoosobową w domu to urządzenie to będzie doskonałym wyborem i jednocześnie świetnie dostosowanym do Twoich potrzeb. Niewielki gabaryt niszczarki Wallner C8A0 o wymiarach 500 x 240 x 365 mm sprawia, że z powodzeniem zmieści się w każdej wielkości pomieszczeniu domowym. Poza tym jej obudowa została zaprojektowana tak, aby idealnie komponować się z wystrojem wnętrz naszego mieszkania czy niewielkiego biura. Niszczarka dokumentów to bez wątpienia doskonała inwestycja w wysoką jakość, bezpieczeństwo a do tego w bardzo przystępnej cenie. Nie pozwól aby Twoje dane znalazły się w koszu na śmieci. Gwarancja na urządzenie wynosi dwa lata.

Wielkość otrzymywanego ścinka

Biorąc pod uwagę jej nieduży rozmiar niszczarka Wallner C8A0 jest bardzo wydajna. Wymagający użytkownicy, którzy kładą ogromny nacisk na odpowiednie zabezpieczenie swoich i innych danych z pewnością bardzo docenią ten model niszczarki. Specjalnie przystosowany do efektywnej pracy mechanizm wyposażony w mocne noże tnące niewątpliwie zutylizuje wszystkie dokumenty. Niszczarka Wallner C8A0 posiada szczelinę niszczącą, której szerokość wejścia wynosi 230 mm. Pozwala to bez najmniejszych problemów zmieścić w niej do 10 arkuszy papieru formatu A4, w którym znajdują się również metalowe elementy artykułów biurowych jak zszywki i spinacze. Wytrzymałe noże bez przeszkód potną także optyczne nośniki danych – płyty CD i DVD oraz plastikowe karty. Po przepuszczeniu przez szczelinę dokumentów zawierających dane wrażliwe, osobowe lub poufne otrzymujemy ścinki niewielkich rozmiarów rzędu 4 x 50 mm, które następnie gromadzone są w wysuwanym koszu.

Cicha praca silnika niszczarki

Zaletą pracy osobistej niszczarki Wallner C8A0 jest bardzo cichy silnik, co niewątpliwie przydaje się jeśli pracujemy w małym pomieszczeniu. Ponadto pozwala na praktycznie bezgłośne niszczenie dokumentów – 52 – 58 dB, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na wysoki poziom hałasu, gwarantując doskonały komfort naszej pracy. Kolejną jej zaleta jest automatyczny start/stop sprawiając, że jest ona łatwiejsza w codziennej obsłudze. W przypadku zbyt intensywnej pracy niszczarka Wallner C8A0 ma doskonałe zabezpieczenie przed przegrzaniem się silnika.

Segregacja wytworzonych odpadów

Zważywszy na zastosowanie osobiste niszczarka Wallner C8A0 posiada kosz na ścinki o pojemności 25 L. Górna obudowa urządzenia wyposażona została w dwie osobne szczeliny niszczące w jednej dokumenty papierowe wraz ze spinaczami i zszywkami, natomiast w drugiej elektroniczne nośniki danych. Łatwiejszą segregację umożliwia także podzielony na dwa rodzaje odpadów pojemnik.

Zabezpieczenie przed zaklinowaniem papieru

Niszczarka Wallner C8A0 posiada system 100% Jam Proof, który jest bardzo przydatny w jej codziennym użytkowaniu. Gdyż działa on w sytuacji zakleszczenia się papieru w szczelinie tnącej, bądź umieszczeniu w niej zbyt dużej ilości kartek naraz. W związku z czym funkcja reversu pozwala na automatyczne wycofanie dokumentu z naszej niszczarki.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
230
Szerokość cięcia (mm)
4x50
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-3
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
Bez klasyfikacji DIN 66399
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
260
Objętość pojemnika (litry)
25
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
-
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
58
Waga (kg)
6,7
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
365x240x500
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata
Wydajność (ilość arkuszy 80g)
10

Specific References