5/5 5 1
Niszczarka Kobra 260 HS TS ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120325
8026064998208

Niszczarka Kobra 260 HS TS ES

Cena katalogowa producenta 7 626,00 zł

Taniej o 1 426,00 zł 6 200,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Szeroka szczelina oraz wytrzymałe noże tnące niszczą dokumenty wraz z zszywkami i spinaczami.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra 260 HS TS ES serii High Security

Wysokowydajna niszczarka Kobra 260 HS TS ES zapewniająca najwyższy stopień zabezpieczenia danych rekomendowana jest do biur średniej wielkości. Obudowa szafkowa o wymiarach 400 x 360 x 800 mm ma podstawę na kółkach, umożliwiających przestawienie jej w dowolne miejsce. W jej górnej części znajduje się szczelina z mechanizmem tnącym do niszczenia dokumentów, Touch Screen wielofunkcyjnym panelem sterowania oraz kosz na ścinki pojemności 60L zamykany drzwiczkami z uchwytem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi w produkcji niszczarki Kobra 260 HS TS ES, a także najlepszej jakości materiałów zapewnia cichą pracę, nie zakłócając w żaden sposób naszej pracy nadmiernym hałasem. Urządzenia niszczące serii HS są specjalnie przystosowane do pracy w miejscach, gdzie wymagane jest zapewnienie jak najlepszego poziomu bezpieczeństwa, ze względu na poufny charakter gromadzonych danych. Na ta specjalistyczną niszczarkę dokumentów jest trzy letnia gwarancja, a dożywotnia na zestaw precyzyjnie tnących noży.

Wysoki stopień zabezpieczenia niszczonych danych

Specjalistyczna niszczarka Kobra 260 HS TS ES zapewnia jeden z najwyższych z możliwych stopni zabezpieczenia danych zawartych w utylizowanych dokumentach. Wejście szczeliny tnącej ma wymiary 260 mm, a otrzymane ścinki mają rozmiar 0,8 x 9,5 mm. Urządzenie to jest polecane dla nośników zawierających wszystkie dane, dla których należy zastosować nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. Dlatego dokumenty papierowe wraz z zszywkami i spinaczami są precyzyjnie niszczone z pomocą ostrych noży tnących. Niszczarka Kobra 260 HS TS ES utylizuje maksymalnie do 8 arkuszy formatu A4 naraz.

Efektywność niszczenia z pomocą solidnych ostrzy tnących oraz silnika

Wysoką efektywność niszczonych dokumentów zapewnia wyposażenie niszczarki Kobra 260 HS TS ES w niezwykle mocny i wytrzymały silnik, który został specjalnie przystosowany do intensywnej, ciągłej pracy przez okrągłą dobę. Ponadto silnik posiada odpowiednie zabezpieczenia chroniące go przed znacznym przegrzaniem, jak i stosowania przerw na chłodzenie. Mechanizm tnący został wyposażony w trwałe i niezwykle ostre noże tnące, które są ponadto odporne na metalowe elementy takie jak zszywki i spinacze. Dokumenty są starannie i dokładnie pocięte na małej wielkości ścinki, co uniemożliwia ich ponowne odczytanie. Komponenty wykorzystane do ich stworzenia to powierzchniowo hartowana stal sprężynowa, co zapewnia im wysoką odporność na niekorzystne działania mechaniczne. Urządzenie zawiera również Super Potential Power System, który ma wzmocniony napęd, dzięki czemu praca jest płynna i sprawna. Nową i bardzo przydatną funkcją w niszczarce Kobra 260 HS TS ES jest wyposażenie jej w system Electric Power Control, który wskazuje użytkownikom wydajność niszczonych dokumentów w danym momencie. Pozwala on zaoszczędzić nam czas i usprawnić pracę.

System Energy Smart

Obecnie wielu użytkowników sprzętów biurowych kładzie duży nacisk na to by były one energooszczędne. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze za rachunki energii, ale i korzystnie wpływa na ochronę środowiska. Niszczarka Kobra 260 HS TS ES została wyposażona w System Energy Smart, który pozwala na oszczędność energii elektrycznej poprzez zerowy pobór mocy w trybie czuwania urządzenia, kiedy nie jest ono używane.

Zabezpieczenia przy zacięciu się papieru

Specjalistyczna niszczarka Kobra 260 HS TS ES ma również odpowiednie zabezpieczenia w przypadku zaklinowania się papieru w szczelinie tnącej. System 100% Jam Proof posiada funkcje reverse, która automatycznie uruchamia pracę noży w przeciwnym kierunku, wycofując je ze szczeliny.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
260
Szerokość cięcia (mm)
0,8x9,5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
8
DIN 32757
5
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-6
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
-
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
opcja
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-3
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
-
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
460
Objętość pojemnika (litry)
60
Oliwienie noży
opcja
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
33
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
400x360x800
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References