5/5 5 1
Niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
121196
8026064999076

Niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD

15 300,00 zł

compare Porównaj

Model HD ze względu na dużą moc silnika dedykowane są do pomieszczeń przetwarzających znaczne ilości dokumentów.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka High Security Kobra 310 HS-6 TS ES HD

Wysokospecjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD to wyjątkowe urządzenie niszczące, które zalicza się do wysokowydajnej serii Heavy Duty. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala na szybką i intensywną pracę w dużych biurach oraz instytucjach państwowych, gdzie dziennie utylizuje się znaczne ilości dokumentów i innych elementów w nich zawartych, mających charakter ściśle tajny. Ponadto niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD wyposażona została w system automatycznego oliwienia ostrzy tnących, dzięki czemu nie musisz pamiętać o ich regularnej konserwacji. Urządzenie ma wymiary 530 x 430 x 960 mm oraz modną, jasną obudowę z szarym odcieniem panelu kontrolnego. Posiada ona wiele praktycznych cech, które pozwalają na prostszą i łatwą, codzienną obsługę. W górnej części niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD znajduje się głowica tnąca wyposażona w bardzo ostre i precyzyjne noże. Przy szczelinie umiejscowiony jest dotykowy panel Touch SCREEN, który uruchamia poszczególne jej funkcje przez wybranie pożądanego przycisku. Poniżej znajduje się kosz na powstałe w procesie niszczenia ścinki o pojemności 135 L. Montaż urządzenie jest bardzo prosty. Głowica tnąca powinna być umieszczona na pojemniku na odpadki, który uprzedni należy ulokować na wysuwanej ramce na prowadnicach. Wkładamy worek na ścinki i całość umieszczamy z powrotem w prowadnicę, dociskając do samego końca. Specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD posiada trzyletnią gwarancję użytkowania, z kolei dożywotnia jest na zestaw ostrzy tnących oraz napęd z łańcuchem.

Precyzyjne cięcie dokumentów

Nie musisz się martwić czy Twoje dokumenty zostaną dobrze zniszczona. Specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD wyposażona została w precyzyjnie tnące oraz niezwykle wytrzymałe ostrza, które gwarantują najwyższy z możliwych stopień bezpieczeństwa danych. Urządzenie tnie dokumenty papierowe na ścinki wielkości 1 x 5 mm, których nie można później odtworzyć. Wystarczy, że umieścisz kartki w szczelinie tnącej niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD o szerokości wejścia 310 mm, a momentalnie zostaną one zmielone. Ostrza zostały wyprodukowane z bardzo solidnych i wytrzymałych materiałów, dlatego bez problemów poradzą sobie z metalowymi elementami – zszywkami oraz spinaczami, znajdującymi się w dokumentach. Maksymalnie w głowicy tnącej można umieścić do 12 arkuszy papieru A4.

Silnik, a wydajność pracy

Wysokowydajna oraz bardzo cicha praca silnika specjalistycznej niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD oparta jest na dużej mocy silnika wynoszącej 2600 W. Pozwala to na jego ciągłą pracę przez 24 godziny na dobę. Ponadto wykonany z dobrej jakości wytrzymałych materiałów, nie wymaga stosowania jakichkolwiek przerw na jego chłodzenie. Aby pracy silnika niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD przebiegała sprawnie i bezusterkowo został on dodatkowo wyposażony w specjalne zabezpieczenia, chroniące go przed przegrzaniem.

Sprawdzone w codziennym użytkowaniu systemy ułatwiające pracę

Dla lepszego komfortu i wygody w codziennym użytkowaniu niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD, posiada ona kilka przydatnych systemów. Jednym z nich jest Energy Smart, który zmniejsza zużycie poboru mocy do zera w trybie czuwania. Dzięki temu zaoszczędzisz znacznie energię elektryczną. Electronic Power Control z kolei wskazuje wydajność niszczenia dokumentów w danym momencie. Natomiast Super Potential Power System niszczarki Kobra 310 HS-6 TS ES HD to nic innego jak wzmocniony system napędu z łańcuchem.

Co zrobić z zaklinowaną kartką papieru?

Niszczarka Kobra 310 HS-6 TS ES HD pozwala bezpiecznie wycofać zaklinowany dokument w szczelinie, dzięki automatycznej funkcji autoreversu. W takiej sytuacji noże zaczynają pracować w przeciwnym kierunku, a karta jest szybko i sprawnie usuwane ze szczeliny.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
310
Szerokość cięcia (mm)
1×5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
12 (70g)
DIN 32757
6
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-7/ F-3
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-3
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-3
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
tak
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
58
Moc (W)
2600
Objętość pojemnika (litry)
135
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
530x430x960
Waga (kg)
91
Automatyczne oliwienie noży
tak
Automatyczny podajnik papieru
nie

Specific References