5/5 5 1
Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120505
8026064998994

Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES

Cena katalogowa producenta 11 660,40 zł

Taniej o 1 815,40 zł 9 845,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Precyzyjnie niszczy bardzo duże ilości dokumentów z informacjami poufnymi.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES dla ochrony danych ściśle tajnych

Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES to nowoczesny model zaliczający się do serii High Security, której zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie dokumentów z danymi poufnymi oraz tajnymi, dostępnych dla małej grupy osób. Ich dostęp dla osób postronnych może mieć negatywny wpływ na działalność firmy, bądź instytucji państwowej, naruszając aktualnie obowiązujące przepisy prawne. Dlatego urządzenie to zostało wyposażone w odpowiednio ostry i precyzyjnie tnący mechanizm, który niszczy zbędne dokumenty na niewielkiej wielkości ścinki. Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES mająca wymiary 680 x 480 x 1000 mm i wagę 59 kg chętnie wykorzystywana jest do pracy przez różnego rodzaju organy rządowe oraz wojskowe. Prosta budowa, na którą składa się szeroka szczelina tnąca oraz kosz na ścinki o pojemności 135L zamykany zabezpieczony drzwiczkami, doskonale komponuje się z każdym biurowym wnętrzem. Obudowa jest metalowa w jasnym odcieniu, a u podstawy znajdują się obrotowe kółka umożliwiające swobodne przestawienie urządzenia. Wszystkie funkcje w niszczarce Kobra 310 HS TS-AF ES włączane są za pomocą dotykowego panelu kontrolnego TOUCH SCREEN. Ponadto wyposażono ją w automatyczny podajnik papieru, który znacznie ułatwia codzienną pracę i obsługę. Zmieści się w nim do 170 arkuszy papieru. Przed przystąpieniem do niszczenia należy dokładnie zapoznać się z instrukcją bezpieczeństwa niszczarki Kobra 310 HS TS-AF ES, w której znajdują się zasady bezpieczeństwa oraz jej użytkowania. Gwarancja jaka występuje na to wysokiej jakości urządzenie niszczące wynosi trzy lata, z kolei dożywotnia jest na ostrza tnące.

Szybkie oraz sprawne niszczenie dokumentów i innych elementów

Prezentowana niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES posiada wieloelementowe i odporne ostrza tnące, które wykonano z powierzchniowo hartowanej stali sprężynowej, radzącej sobie nie tylko z kartkami papieru, ale również metalowymi elementami w formie zszywek i spinaczy. Szczelina ma szerokość wejścia 310 mm, natomiast znajdujący się pod nią mechanizm tnący tnie dokumenty na ścinki rozmiarów 0,8 x 9,5 mm. Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danym – DIN 6. Dokumenty są sprawnie oraz szybko niszczone. Jednym z wielu udogodnień w codziennej obsłudze urządzenia jest system automatycznego oliwienia noży, który znakomicie przedłuża jego żywotność.

Silnik oraz automatyczne funkcje niszczarki

Silnik został skonstruowany w taki sposób, aby pracować na najwyższych obrotach przez całą dobę, bez jakichkolwiek przerw na chłodzenie. Dodatkowo materiały, z których został wykonany są wytrzymałe i solidne by niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES mogła niszczyć wiele stron dokumentów dziennie. Silnik posiada także specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Pomimo mocy 920 W, pracuje on stosunkowo cicho, emitując hałas rzędu 57 dB. W niszczarce Kobra 310 HS TS-AF ES zastosowany został Super Potential Power System, czyli wzmocniony system napędu z łańcuchem, a także przekładniami ze stali węglowej, którego zadaniem jest zapewnienie wytrzymałości oraz bezawaryjnej pracy. Innym niezwykle funkcjonalnym systemem jest ENERGY SMART. Przy zerowym poborze mocy w trybie czuwania urządzenia, znacznie oszczędzasz zużycie energii elektrycznej. Niszczarka Kobra 310 HS TS-AF ES posiada również funkcję automatycznego i bezpiecznego wycofywania dokumentów, w przypadku ich zaklinowania w szczelinie tnącej. Znajdujące się w górnej części urządzenia diody oraz optyczne wskaźniki informują użytkownika o napełnieniu kosza, otwartych drzwiczkach czy włączeniu poszczególnych funkcji.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
310
Szerokość cięcia (mm)
0,8x9,5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
13
DIN 32757
5
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-6
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
-
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
opcja
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-3
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
-
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
920
Objętość pojemnika (litry)
135
Oliwienie noży
automatyczne
Automatyczny podajnik papieru
tak
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
57
Waga (kg)
59
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
530x430x980
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References