5/5 5 1
Niszczarka Kobra 310 HS TS ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120425
8026064999069

Niszczarka Kobra 310 HS TS ES

Cena katalogowa producenta 10 442,70 zł

Taniej o 1 952,70 zł 8 490,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Trwałe ostrza niszczą bardzo precyzyjnie dokumenty o charakterze tajnym.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka High Security Kobra 310 HS TS ES

Wielofunkcyjna, specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS TS ES to znakomite urządzenie,należące do serii High Security, będącej przeznaczonej do zadań specjalnych, czyli niszczenia dokumentów o dużym stopniu poufności. Przystosowana jest ona do niszczenia dużej ilości papieru, a zastosowana nowoczesna technologia umożliwia sprawną oraz niezakłóconą pracę, co ma istotne znaczenie w dużych firmach oraz instytucjach państwowych. Specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS TS ES wyposażona została również w przydatny i funkcjonalny wielofunkcyjny panel sterowania TOUCH SCREEN, który bardzo ułatwia codzienną obsługę urządzenia. Wymiary tej kompaktowego sprzętu wynoszą wynoszą 530 x 430 x 960 mm, a jego szafkowa obudowa jest nowoczesna w jasnym kolorze. Głowica tnąca niszczarki Kobra 310 HS TS ES posiada niezwykle ostre, dokładnie tnące ostrza. Szerokość wejścia wynosi 310 mm. Poniżej znajduje się pojemnik, w którym lądują wszystkie ścinki, zamykany na drzwiczki, a mający objętość 135 L. Niszczarka jest prosta nie tylko w obsłudze, ale również w montażu. Postępując zgodnie z instrukcją obsługi szybko połączysz ze sobą poszczególne jej elementy. Specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS TS ES z serii High Security ma trzyletnią gwarancje użytkowania od producenta, w tym dożywotnią na takie części jak ostrza tnące oraz silny napę z łańcuchem.

Starannie tnie papier na malusieńki ścinki

Rodzaj cięcia jaki uzyskasz w specjalistycznej niszczarce Kobra 310 HS TS ES High Security to ścinki wielkości 0,8 x 9,5 mm. Precyzyjne oraz mocne ostrza doskonale poradzą sobie nie tylko z kartkami papieru, ale również znajdującymi się w nich metalowymi elementami, jak zszywki czy małe spinacze. Użytkownik niszczarki Kobra 310 HS TS ES ma pewność, że każdy dokument będzie należycie zabezpieczony – stopień bezpieczeństwa DIN to 6. Po przepuszczeniu ich przez szczelinę nie można ich później w żaden sposób odtworzyć. Urządzenie to jest idealne do utylizacji dokumentów z danymi poufnymi oraz tajnymi, w stosunku do których należy zachować nadzwyczajne środki bezpieczeństwa. W szerokiej szczelinie zmieszczą się również kartki formatu A3. Ilość niszczonych dokumentów, które naraz możesz umieścić w niszczarce Kobra 310 HS TS ES wynosi 13 sztuk.

Systemy, funkcje oraz silnik niszczarki Kobra 310 HS TS ES

Specjalistyczna niszczarka Kobra 310 HS TS ES High Security posiada szereg przydatnych, bardzo praktycznych systemów i funkcji, które ułatwiają oraz usprawniają codzienną pracę. Elementem urządzenia wartym uwagi jest bardzo cichy silnik o mocy 920 W. Wykonany z solidnych, wytrzymałych materiałów może niszczyć dokumenty przez całą dobę, a ponadto nie wymaga stosowania przerw na chłodzenie. Przed przegrzaniem chroni go specjalny system. Panel dotykowy wyposażony jest w świecące diody LED sygnalizujące włączone właśnie funkcje. Niszczarka Kobra 310 HS TS ES posiada System Energy Smart, stworzony by ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Włącza się on kiedy urządzenie po wykonanej pracy przechodzi w tryb czuwania, a wówczas pobór mocy jest zredukowany do zera. Kolejnym jest Electronic Power Control, który informuje użytkownika o wydajności urządzenia w danym momencie. Super Potential Power System to wzmocniony system napędu z łańcuchem, który mam za zadanie przenoszenie obciążeń w niszczarce Kobra 310 HS TS ES. Automatic Reverse System odpowiada za szybkie oraz bezpieczne wycofanie zaklinowanych w szczelinie tnącej dokumentów. Wyposażenie opcjonalne obejmuje moduł do niszczenia płyt CD, DVD oraz Metal Detector.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
310
Szerokość cięcia (mm)
0,8x9,5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
13
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-6
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
-
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
opcja
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-3
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
-
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
elektroniczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
920
Objętość pojemnika (litry)
135
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
57
Waga (kg)
56
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
530x430x960
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References