5/5 5 1
Niszczarka Kobra 385 C4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120543
8026064995818

Niszczarka Kobra 385 C4 ES

Cena katalogowa producenta 7 195,50 zł

Taniej o 725,50 zł 6 470,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Bardzo praktyczna w wyposażeniu wielkopowierzchniowych biur i instytucji państwowych.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka 385 C4 ES do dużych powierzchni

Niszczarka dokumentów Kobra 385 C4 ES to szybki i niezawodny sprzęt, charakteryzujący się zwiększoną wydajnością działania, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Niezbędne wyposażenie dużych biur, a także urządów państwowych. To niepozorne urządzenia o wymiarach 580 x 350 x 850 mm zachwyci każdego użytkownika swoją mocą. Obudowa niszczarki wykonana jest trwałych i solidnych materiałów, odpornych na obicia i zarysowania. Łatwa do przestawienia, dzięki zamontowaniu czterech, obracających się kółek. Jej górna obudowa wyposażona jest w szczelinę o szerokości wejścia 385 mm oraz w dwa przyciski – zatrzymujący pracę i uruchamiający cofanie niszczarki. Ponadto dwie lampki informujące nas o stanie oczekiwania, a także otwartych drzwiach lub pełnym pojemniku na ścinki.

Solidne noże tnące

Profesjonalna niszczarka dokumentów została zaprojektowana do szybkiego i sprawnego cięcia ważnych dokumentów wewnętrznych firm, jak i pism urzędowych, które zawierają dane sensytywne. Wykorzystanie mocnych głowic z wytrzymałymi ostrzami tnącymi oraz przekładni z bardzo trwałej stali węglowej pozwala pociąć na niewielkiej wielkości ścinki – 3,5 × 30 mm różnego typu materiały. Model ten z łatwością niszczy dokumenty papierowe wraz z zawartymi w nich zszywkami i spinaczami, jak również obszernymi, wielkoformatowymi drukami komputerowymi. Oprócz tego z powodzeniem niszczy plastikowe karty upominkowe, bankowe, lojalnościowe czy identyfikatory. W szczelinie tnącej naraz można umieścić do 17 arkuszy papieru formatu A4.

Cicha praca to podstawa

Silnik zamontowany w niszczarce pozwala na cichą i bezawaryjna pracę urządzenia przez okrągłą dobę, dlatego nie generuje ona hałasu pozwalając się skupić na naszych obowiązkach. Dodatkowo posiada odpowiednie zabezpieczenie przed przegrzaniem, co pozwala uniknąć stosowania przerw na jej chłodzenie. Niszczarka Kobra 385 C4 ES jest bardzo prosta w codziennej obsłudze oraz konserwacji noży tnących – wystarczy tylko przepuścić przez szczelinę kartkę papieru nasączoną kilkoma kroplami specjalnego oleju i gotowe.

Dobra inwestycja

Jedną z wielu zalet niszczarki dokumentów Kobra 385 C4 Es jest System Energy Smart, który umożliwia zdecydowanie zaoszczędzić pieniądze. Wiadomo, że takie wyposażenie naszego biura jest przez wielu przedsiębiorców bardzo pożądane. Dlatego w trybie czuwania niszczarki pobór mocy jest dosłownie zerowy. Innym świetnym rozwiązaniem w tym modelu jest wydawać by się było niepozorny pojemnik na zniszczone ścinki, a to co go wyróżnia to rodzaj surowca, z którego został wykonany. Materiał ten jest bardzo ekologiczny, dzięki czemu nie jest wymagane stosowanie jednorazowych worków naśmieci, a tym samym poniesienie kolejnych kosztów na elementy eksploatacyjne naszego biura. Kosz ma pojemność 130 L, co również jest bardzo przydatne, ponieważ nie musimy opróżniać go każdego dnia. Moment napełnienia sygnalizuje nam umieszczona na jego obudowie dioda. Zapala się kiedy należy go opróżnić.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Niszczarka Kobra 385 C4 ES jest bardzo prosta w codziennej obsłudze, a do tego wyjątkowo bezpieczna. Każda osoba, nawet najmniej obeznana z użytkowaniem wszelkich urządzeń, nie będzie miała z nią najmniejszego problemu. Producent zapewnia 3 letni okres gwarancyjny, a także dożywotni na wyposażony w nią zestaw noży tnących oraz napęd łańcuchowy.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
385
Szerokość cięcia (mm)
3,5x30
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
26
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
-
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
920
Objętość pojemnika (litry)
130
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
58-61
Waga (kg)
40
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
580x350x850
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References