5/5 5 1
Niszczarka Kobra 385 C4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
120543
8026064995818

Niszczarka Kobra 385 C4 ES

5 850,00 zł

compare Porównaj

Bardzo praktyczna w wyposażeniu wielkopowierzchniowych biur i instytucji państwowych.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka 385 C4 ES do dużych powierzchni

Niszczarka dokumentów Kobra 385 C4 ES to szybki i niezawodny sprzęt, charakteryzujący się zwiększoną wydajnością działania, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Niezbędne wyposażenie dużych biur, a także urządów państwowych. To niepozorne urządzenia o wymiarach 580 x 350 x 850 mm zachwyci każdego użytkownika swoją mocą. Obudowa niszczarki wykonana jest trwałych i solidnych materiałów, odpornych na obicia i zarysowania. Łatwa do przestawienia, dzięki zamontowaniu czterech, obracających się kółek. Jej górna obudowa wyposażona jest w szczelinę o szerokości wejścia 385 mm oraz w dwa przyciski – zatrzymujący pracę i uruchamiający cofanie niszczarki. Ponadto dwie lampki informujące nas o stanie oczekiwania, a także otwartych drzwiach lub pełnym pojemniku na ścinki.

Solidne noże tnące

Profesjonalna niszczarka dokumentów została zaprojektowana do szybkiego i sprawnego cięcia ważnych dokumentów wewnętrznych firm, jak i pism urzędowych, które zawierają dane sensytywne. Wykorzystanie mocnych głowic z wytrzymałymi ostrzami tnącymi oraz przekładni z bardzo trwałej stali węglowej pozwala pociąć na niewielkiej wielkości ścinki – 3,5 × 30 mm różnego typu materiały. Model ten z łatwością niszczy dokumenty papierowe wraz z zawartymi w nich zszywkami i spinaczami, jak również obszernymi, wielkoformatowymi drukami komputerowymi. Oprócz tego z powodzeniem niszczy plastikowe karty upominkowe, bankowe, lojalnościowe czy identyfikatory. W szczelinie tnącej naraz można umieścić do 17 arkuszy papieru formatu A4.

Cicha praca to podstawa

Silnik zamontowany w niszczarce pozwala na cichą i bezawaryjna pracę urządzenia przez okrągłą dobę, dlatego nie generuje ona hałasu pozwalając się skupić na naszych obowiązkach. Dodatkowo posiada odpowiednie zabezpieczenie przed przegrzaniem, co pozwala uniknąć stosowania przerw na jej chłodzenie. Niszczarka Kobra 385 C4 ES jest bardzo prosta w codziennej obsłudze oraz konserwacji noży tnących – wystarczy tylko przepuścić przez szczelinę kartkę papieru nasączoną kilkoma kroplami specjalnego oleju i gotowe.

Dobra inwestycja

Jedną z wielu zalet niszczarki dokumentów Kobra 385 C4 Es jest System Energy Smart, który umożliwia zdecydowanie zaoszczędzić pieniądze. Wiadomo, że takie wyposażenie naszego biura jest przez wielu przedsiębiorców bardzo pożądane. Dlatego w trybie czuwania niszczarki pobór mocy jest dosłownie zerowy. Innym świetnym rozwiązaniem w tym modelu jest wydawać by się było niepozorny pojemnik na zniszczone ścinki, a to co go wyróżnia to rodzaj surowca, z którego został wykonany. Materiał ten jest bardzo ekologiczny, dzięki czemu nie jest wymagane stosowanie jednorazowych worków naśmieci, a tym samym poniesienie kolejnych kosztów na elementy eksploatacyjne naszego biura. Kosz ma pojemność 130 L, co również jest bardzo przydatne, ponieważ nie musimy opróżniać go każdego dnia. Moment napełnienia sygnalizuje nam umieszczona na jego obudowie dioda. Zapala się kiedy należy go opróżnić.

Bezpieczeństwo i gwarancja

Niszczarka Kobra 385 C4 ES jest bardzo prosta w codziennej obsłudze, a do tego wyjątkowo bezpieczna. Każda osoba, nawet najmniej obeznana z użytkowaniem wszelkich urządzeń, nie będzie miała z nią najmniejszego problemu. Producent zapewnia 3 letni okres gwarancyjny, a także dożywotni na wyposażony w nią zestaw noży tnących oraz napęd łańcuchowy.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Ilość niszczonych kartek
17 (70g)
Niszczenie kart plastikowych
tak
Niszczenie optycznych nośników danych - płyt CD/DVD
nie
Niszczenie magnetycznych nośników danych - dyskietki
nie
Niszczenie zszywek
tak
Niszczenie spinaczy
tak
Szerokość wejścia (mm)
385
Szerokość cięcia (mm)
3,5×30
Poziom bezpieczeństwa DIN 32757
3
Poziom bezpieczeństwa DIN 66399
P-4/ T-4/ E-3/ F-1
Automatyczny Start/Stop
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi/wyjęty kosz
tak
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
tak
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
58
Moc (W)
460
Objętość pojemnika (litry)
130
Wymiary [szer. x gł. x wys.] (mm)
580x350x850
Waga (kg)
40
Automatyczne oliwienie noży
nie
Automatyczny podajnik papieru
nie

Specific References