5/5 5 1
Niszczarka Kobra 385 SS4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120522
8026064995610

Niszczarka Kobra 385 SS4 ES

Cena katalogowa producenta 6 519,00 zł

Taniej o 659,00 zł 5 860,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Doskonale radzi sobie z obszernymi wydrukami komputerowymi.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Prędkość i niezawodność

Doskonale zaprojektowana niszczarka Kobra 385 SS4 ES to urządzenie o bardzo dużej mocy. Zgrabna obudowa szafkowa na kółkach ma wbudowany panel sterowania. Posiada niezbędne parametry techniczne, które znacząco wpływają na niezawodną i sprawną pracę w dużych powierzchniach biurowych oraz instytucjach państwowych. Dzięki zastosowaniu w niej najnowszych rozwiązań technicznych model ten jest bezkonkurencyjny. Silnik umożliwia nieustającą pracę niszczarki przez okrągłą dobę, bez przerw na jego schłodzenie. Mocny i trwały zestaw noży tnących z pewnością zniszczy każdy rodzaj dokumentów wraz z zszywkami, spinaczami i nośników danych. Nasza niszczarka jest bardzo łatwa w codziennej obsłudze dla każdego, między innymi również dzięki zastosowaniu szeregu przydatnych systemów i zabezpieczeń. Jej silnik jest bardzo cichy i w żaden sposób nie zakłóca naszej pracy.

Łatwa utylizacja danych

Idealna niszczarka do profesjonalnego niszczenia ważnych dokumentów, gdzie za jednym razem w oknie szczeliny tnącej o szerokości wejścia 385 mm umieścisz do 22 arkuszu papieru o formacie A4. Niszczy również takie nośniki danych jak karty plastikowe, płyty CD i DVD, pozostawiając po nich jedynie pokruszone niewielkie cząstki. Pozwoli Ci to uzyskać wysoki poziom bezpieczeństwa gromadzonych i przetwarzanych przez Ciebie danych sensytywnych, co uniemożliwi dostanie się ich w niepowołane ręce. Ścinki papieru mają rozmiar 3,8 mm, zapobiegając ich ponownemu odtworzeniu. Ponadto niszczarka Kobra 385 SS4 ES rewelacyjnie radzi sobie z szerokimi wydrukami komputerowymi. Jeśli w jakiś sposób nastąpi zaklinowanie się papieru funkcja reversu, czyli specjalny system o nazwie 100% Jam Proof, cofa papier automatycznie w przeciwnym kierunku.

Szybkość niszczenia

W porównaniu z innymi modelami przystosowanymi do pracy w dużych powierzchniach niszczarkę dokumentów Kobra 385 SS4 ES posiada specjalistyczny układ przeniesienia pracujący z wykorzystaniem napędu łańcuchowego – SPPS, bazujący na wale napędowym. Przekładnia, której elementem pracującym jest łańcuch doskonale sprawdza się w codziennym funkcjonowaniu naszej niszczarki. Części tego systemy zostały stworzone z bardzo dobrych i trwałych materiałów jakim jest utwardzona stal węglowa. Ponadto system SPPS objęty bezterminową gwarancją producenta. Dzięki temu nasze dokumenty niszczone są z niezwykłą szybkością i dokładnością.

Dbaj o środowisko

Kosz przeznaczony na gromadzenie powstałych ścinków jest Eco – Friendly. Oznacza to, że został wyprodukowany z materiałów o charakterze ekologicznym przyjaznym naszemu środowisku naturalnemu. Ponadto nie wymaga on dodatkowego umieszczania w jego wnętrzu worków na śmieci. Kosz ma pojemność aż 130 L, dzięki czemu nie wymaga on codziennego opróżniania. Zaletą niszczarki Kobra 385 SS4 ES jest wyposażenie jej w optyczny wskaźnik informujący nas o jego napełnieniu z pomocą diody. Kolejnym atutem, który ma wpływ na środowisko, ale i na naszą kieszeń jest system Energy Smart, czyli zerowego poboru mocy w trybie czuwania urządzenia.

Gwarancja użytkowania

Niszczarka Kobra 385 SS4 ES ma dożywotnią gwarancje producenta na zestaw noży tnących, a także napęd łańcuchowy. Na inne elementy i systemy tego urządzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami jest 3 letni okres gwarancyjny. Dlatego jeśli masz problem z zakupioną niszczarką dokumentów, usterkę techniczną, bądź potrzebujesz serwisu skontaktuj się ze sprzedawcą lub producentem.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
385
Szerokość cięcia (mm)
3,8
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
22
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
460
Objętość pojemnika (litry)
130
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
54
Waga (kg)
33
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
580x350x850
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References