5/5 5 1
Niszczarka Kobra 390 C4 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120563
8026064996310

Niszczarka Kobra 390 C4 ES

Cena katalogowa producenta 11 070,00 zł

Taniej o 1 110,00 zł 9 960,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Bardzo trwałe noże pozwalają na efektywne niszczenie dokumentów z danymi poufnymi.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra 390 C4 ES to gwarancja niezawodności

Doskonale przystosowana do długotrwałej i bezustannej pracy niszczarka dokumentów Kobra 390 C4 ES do zastosowania profesjonalnego, znakomicie spełni swoje zadanie w wielkopowierzchniowych biurach oraz urzędach. Jej proporcjonalny wygląd pozwala świetnie wpasować się w każde pomieszczenie. Obudowa w jasnym kolorze oraz wymiarach 600 x 480 x 930 mm. Na górze umiejscowiona jest wejście szczeliny tnącej, panel sterowania oraz przełącznik włączający lub wyłączający urządzenie. Niżej, pod szczeliną znajduje się kosz na ścinki, zabezpieczony drzwiczkami. Zamontowane u podstawy kółka pozwalają na swobodne przestawienie niszczarki w dowolnie wybrane miejsce. Niszczarka kobra jest niezwykle łatwa w codziennej obsłudze dla każdego pracownika. Urządzenie to zostało wyposażone w mocniejszy oraz wydajniejszy silnik, który bez najmniejszych problemów jest w stanie przepracować przez 24 godziny na dobę, bez ani jednej przerwy nawet na jego chłodzenie. Taką możliwość daje zastosowanie najnowszych technologi, które umożliwiają wykorzystanie w jego produkcji najlepszych, dostępnych na rynku materiałów, jak chociażby wykorzystanie specjalnej stali węglowej w jego przekładniach. Zastosowane zabezpieczenie sprawia, że silnik się nie przegrzewa pozwalając nam cieszyć się płynną i niezakłóconą problemami technicznymi pracą.

Tnie nawet tworzywa sztuczne

Profesjonalna Niszczarka Kobra 390 C4 ES znakomicie rozprawi się nie tylko z dokumentami w postaci papieru z umieszczonymi w nich zszywkami oraz spinaczami. Wyposażona w niezwykle mocne i solidnie wykonane ostrzą tnące bez przeszkód skruszą płyty CD, DVD, karty plastikowe, a także dyskietki magnetyczne. Po przepuszczeniu wyżej wymienionych nośników danych przez szczelinę tnącą otrzymamy ścinki wielkości 3,9 x 40 mm. Zgromadzone w dokumentach dane poufne są niemożliwe do ponownego otworzenia i z pewnością nie dostaną się w niepowołane ręce. Niszczarka idealnie nadaje się do utylizacji znacznych ilości arkuszy papieru, jak również wydruków komputerowych. W szczelinie tnącej zmieści się jednorazowo maksymalnie 26 kartek papieru A4. Dodatkowo niszczarka posiada specjalną pokrywę umożliwiającą bezpieczne niszczenie elektronicznych nośników danych.

Przyjazna dla środowiska

Prezentowana niszczarka Kobra 390 C4 ES posiada 200 litrowy pojemnik na ścinki wykonany z materiałów i surowców, które są Eco – Friendly, dzięki czemu nie musimy w nim umieszczać jednorazowych worków na śmieci. W górnej części obudowy znajduje się dioda informująca nas o znacznym napełnieniu kosza. Wyposażenie niszczarki w system Energy Smart, czyli oszczędności energii elektrycznej przez automatyczne włącznie trybu czuwania kiedy urządzenie nie pracuje, także pozwala nam dbać o środowisko, a ponadto zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy na rachunkach.

Przydatne zabezpieczenia

Większość dostępnych na rynku niszczarek dokumentów posiada różne, przydatne systemy i zabezpieczenia. Nie inaczej jest w przypadku niszczarki Kobra 390 C4 ES, która posiada między innymi wydajniejszy i silniejszy system SPPS, czyli napędu z łańcuchem, wpływający na lepszą i efektywniejszą pracę urządzenia. Kolejnym pomocnym zabezpieczeniem jest system 100% Jam Proof, który jest niezwykle przydatny w sytuacji zaklinowania się papieru w szczelinie tnącej, gdzie automatycznie noże zaczynają pracować w przeciwnym kierunku, wycofując z powrotem zaklinowany w niej wcześniej dokument. Dzięki tej funkcji możesz pożegnać się z siłowaniem się z niszczonym arkuszem papieru.

Gwarancja na niszczarkę Kobra 390 C4 ES to 3 lata, natomiast dożywotnia jest na noże tnące.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
400
Szerokość cięcia (mm)
3,9x40
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
33
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-4
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-3
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
920
Objętość pojemnika (litry)
200
Oliwienie noży
opcja
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
58-61
Waga (kg)
77
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
600x480x930
Olej w standardzie (ml)
125 ml
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References