5/5 5 1
Niszczarka Kobra 400 HS-6 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
121256
8026064995870

Niszczarka Kobra 400 HS-6 ES

Cena katalogowa producenta 22 755,00 zł

Taniej o 2 275,00 zł 20 480,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Zawiera system automatycznego naoliwiania zespołu noży tnących.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra 400 HS-6 ES to doskonale zabezpieczone dane

Niszczarka Kobra 400 HS-6 ES to urządzenie idealne do tego, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim ważnym dokumentom, które gromadzą ściśle tajne dane. Ze względu na dużą moc oraz wydajność dedykowana jest do dużych biur, jak i instytucji państwowych. Wymiary niszczarki wynoszą 430x310x830 mm, natomiast szerokość szczeliny tnącej to 400 mm. Urządzenie to cechuje niezawodność pracy oparta na doskonałej jakości, jak i precyzji wykonania mechanizmu tnącego, składającego się z wysokowydajnego napędu z łańcuchem, mocnego silnika, niezwykle ostrych noży oraz zespołu przekładni wyprodukowanych ze stali węglowej, specjalnie utwardzonej. Obudowa niszczarki Kobra 400 HS-6 ES wykonana jest z solidnych i wytrzymałych materiałów w formie szafki, która u podstawy ma obrotowe kółka. Wyposażenie jej w ten zwykły element pozwala na swobodne oraz bezproblemowe przestawienie jej w dowolne miejsce w biurze. Na górze zlokalizowana jest szeroka szczelina tnąca, a pod nią kosz na powstałe ścinki o pojemności 200 L, zabezpieczony drzwiczkami. Obudowa jest w jasnym kolorze, dzięki czemu doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Seria High Security została stworzona dla zapewnienia jak najlepszego stopnia bezpieczeństwa utylizowanych danych. Jak każde urządzenie tego producenta, niszczarka Kobra 400 HS-6 ES posiada trzyletnią gwarancję użytkowania oraz dożywotnią na zawarty w niej zestaw noży tnących. Ponadto możesz w niej zniszczyć szerokie wydruki komputerowe.

Praca silnika bez najmniejszych zakłóceń

Silnik, jaki posiada niszczarka Kobra 400 HS-6 ES został specjalnie przystosowany do ciągłej pracy, nawet przez całą dobę. Pozwala to na niszczenie dokumentów bez obowiązku robienia przerw na jego schłodzenie. Mocny i niezwykle wytrzymały silnik niszczarki Kobra 400 HS-6 ES zapewnia świetną wydajność przy niszczeniu znacznych ilości dokumentów dziennie. Posiada on również odpowiednie zabezpieczenia chroniące go przed przegrzaniem.

Wielkość ścinka, a poziom bezpieczeństwa

Solidne oraz wytrzymałe ostrza tnące niszczarki Kobra 400 HS-6 ES pozwalają na bardzo precyzyjne niszczenie dokumentów z danymi do wielkości ścinka rzędu 0,8×5 mm. Dlatego powinna znaleźć się ona na wyposażeniu w miejscach, gdzie należy zachować najwyższe środki bezpieczeństwa ze względu na rodzaj przetwarzanych danych. Ponadto niszczarka Kobra 400 HS-6 ES doskonale radzi sobie z metalowymi elementami, znajdującymi się w dokumentach, jak zszywki oraz spinacze. Maksymalna ilość kartek papieru, jaka może się znaleźć w szczelinie tnącej przy jednorazowej utylizacji to 10 sztuk formatu A4.

Praktyczna i prosta w obsłudze niszczarka Kobra 400 HS-6 ES

Jedną z bardzo praktycznych cech jakie posiada niszczarka Kobra 400 HS-6 ES jest niezwykle przyjazny środowisku i naszej kieszeni system Energy Smart. Dzięki niemu zaoszczędzisz pobór energii elektrycznej kiedy urządzenie nie pracuje. Tryb czuwania niszczarki zapewnia zerowe zużycie mocy. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Zawiera automatyczny start/stop, diodę, która oznajmia o otwartych drzwiczkach lub znacznym napełnieniu kosza.

Autorevers

Aby niszczenie dokumentów było proste i przede wszystkim bezpieczne zarówno dla użytkownika, jak i urządzenia, niszczarka Kobra 400 HS-6 ES wyposażona jest w system 100% Jam Proof. Ma on za zadanie wycofanie utylizowanych kartek papieru w przypadku ich zaklinowania się. Włącza się wtedy automatycznie funkcja reversu, która uruchamia pracę noży w przeciwnym kierunku. Dokumenty są sprawnie wycofywane.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
400
Szerokość cięcia (mm)
0,8×5
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
10 (A4/70g)
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-7
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-3
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Objętość pojemnika (litry)
200
Funkcja cofania
tak
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
58-61
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
430x310x830
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References