5/5 5 1
Niszczarka Kobra 400 S5 ES - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
120572
8026064996013

Niszczarka Kobra 400 S5 ES

Cena katalogowa producenta 12 669,00 zł

Taniej o 1 269,00 zł 11 400,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Wykonane z utwardzonej stali przekładnie dodatkowo zwiększają pracę silnika.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra 400 S5 ES dostosowana do dużych powierzchni

Niszczarka Kobra 400 S5 ES posiada duże możliwości, dlatego wyprodukowana została na potrzeby dużych biur oraz administracji publicznej. Przeznaczona do profesjonalnego niszczenia dokumentów dobrze chroni wewnętrzne dane firmowe, pisma urzędowe i inne, które mają być zupełnie nieczytelne. Niszczarka Kobra 400 S5 ES ma wymiary 600 x 480 x 930 mm. Metalowa obudowa na kółkach jest łatwa w transporcie, co pozwala umieścić ją w każdym miejscu pomieszczenia biurowego. W górnej części urządzenia zlokalizowana jest szczelina tnąca oraz kilka przełączników i lampek. Informują nas one o oczekiwaniu na pracę – w trybie stand – by, otwartych drzwiczkach na kosz lub jego napełnienie ścinkami, natomiast przyciski pozwalają na manualne uruchomienie cofania lub wstrzymanie pracy noży tnących. Zamontowanie specjalnej pokrywy przy szczelinie tnącej, pozwala na bezpieczne cięcie optycznych i magnetycznych nośników danych. Kosz na ścinki jest o pojemności 200 L. Model niezwykle wytrzymały, posiadający znaczną moc i wydajność pracy, zapewnia sprawne niszczenie pokaźnych ilości różnorodnych dokumentów.

Niszczy nie tylko pisma

Wszystkie elementy składające się na mechanizm tnący wykonane zostały z odpornych, mocnych i solidnych surowców, które pozwalają niszczyć różne materiały. Niezwykle ostre i trwałe noże tnące niszczarki Kobra 400 S5 ES są w stanie pociąć na ścinki wielkości 5,8 mm, nie tylko dokumenty papierowe pospinane metalowymi zszywkami czy spinaczami. Równie dobrze radzą sobie z nośnikami elektronicznymi jak płyty kompaktowe CD i DVD, dyskietki magnetyczne, Pen Drive, a także karty plastikowe. W szczelinie tnącej o szerokości wejścia 400 mm jednocześnie zmieści się do 64 sztuk arkuszy papieru rozmiaru A4 oraz szerokie druki komputerowe. Do innych elementów tego mechanizmu należy napęd łańcuchowy oraz wysokiej jakości przekładnie, które zostały wyprodukowane ze stali węglowej i specjalnie utwardzonej. Z pomocą tej profesjonalnej niszczarki Kobra 400 S5 ES zgromadzone w dokumentach dane niszczone są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa, co uniemożliwia ich ponowne odtworzenie w jakikolwiek sposób.

Korzyści płynące z solidnego silnika

Dużą zaletą niszczarki Kobra 400 S5 ES jest odporny na przeciążenia, mocny silnik, który pozwala na nieustanną i regularną pracę przez całą dobę, a także obowiązku robienia przerw na jego chłodzenie. Poza tym niszczarka Kobra 400 S5 ES ma możliwość automatycznego odcięcia zasilania w momencie zaklinowania się kartek papieru w szczelinie tnącej, bądź otwarcia drzwiczek na pojemnik ze ścinkami w trakcie pracy urządzenia.

Nowoczesne systemy niszczarki

System Energy Smart niszczarki Kobra 400 S5 ES świetnie sprawdza się w trybie czuwania urządzenia, zapewniając zerowy pobór mocy, co ma ogromny wpływ na znaczną oszczędność energii elektrycznej. Natomiast wzmocniony system SPPS napędu z łańcuchem usprawnia pracę urządzenia.

Wyposażenie opcjonalne do tego urządzenia

Niszczarka Kobra 400 S5 ES posiada wiele przydatnych rozwiązań, które ułatwiają jej codzienną obsługę. A poza tym jest dobrze dostosowana do intensywnej pracy biurowej. Opcjonalnie do tej niszczarki jest możliwość zamontowania systemu Metal Detector. Umożliwia on szybkie wykrywanie znajdujących się w szczelinie tnącej dużych spinaczy czy innych większych elementów metalowych podpiętych do niszczonych dokumentów. Dzięki czemu można zapobiec uszkodzeniu mechanicznemu noży. Innym praktycznym rozwiązaniem jest możliwość montażu specjalnej półki na wydruki komputerowe, co dodatkowo bardzo usprawni naszą pracę w przypadku niszczenia dużej ilości arkuszy. Ten model profesjonalnej niszczarki dokumentów Kobra 400 S5 ES objęty jest gwarancją trzy letnią oraz dożywotnią na wyposażone w nią ostrza tnące i napęd łańcuchowy.

Opis

Rodzaj cięcia
paski
Szerokość wejścia (mm)
400
Szerokość cięcia (mm)
5,8
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
62
DIN 32757
2
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-2
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-2
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
E-2
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
2100
Objętość pojemnika (litry)
200
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
59
Waga (kg)
95
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
600x480x930
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References