5/5 5 1
Niszczarka Kobra AF.1 C2 AutoFeeder - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
121204
8026064999373

Niszczarka Kobra AF.1 C2 AutoFeeder

7 200,00 zł

compare Porównaj

Obudowa z automatyczną blokadą otwieraną i zamykaną na PIN.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Specjalistyczna niszczarka Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER

Prezentowana profesjonalna niszczarka Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER to specjalistyczne urządzenie zaprojektowane do utylizacji dokumentów dla średniej wielkości powierzchni biurowych oraz administracji publicznej. Wyposażenie jej w dodatkowe funkcje zwiększające szybkość działania z pewnością zachwyci nie jednego użytkownika. Niszczarka Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER ma średniej wielkości obudowę o wymiarach 530 x 430 x 980 mm, co sprawia, że jest ona stosunkowo wąska, ale za to wysoka. Umieszczone u jej podstawy kółka, dodatkowo się obracają umożliwiając przestawienie jej w każde miejsce w naszym biurze. Automatyczny podajnik znajduje się pod szczeliną niszczącą mającą szerokość wejścia 260 mm, natomiast pod nim zlokalizowany jest pojemnik na zgromadzenie powstałych ścinek. Na niszczarkę Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER do profesjonalnego niszczenia dokumentów przysługuje 3 letnia gwarancja. Dożywotnią objęte są ostrza tnące.

Cechy szczególne niszczarki Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER

W celu wydajniejszej oraz łatwiejszej obsługi urządzenia producent wprowadził udogodnienie w postaci specjalnego podajnika na niszczone dokumenty, w którym zmieści się aż 300 arkuszy papieru formatu A4 o masie 80g, bądź 350 sztuk tej samej wielkości i masie 70g. Po umieszczeniu ich w szufladzie następuje automatyczna utylizacja, co jest bardzo wygodne w pracy biurowej. Niszczarka Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER jest w stanie zniszczyć do 37 kartek papieru na minutę. Automatyczny podajnik papieru jest dodatkowo specjalnie zabezpieczony blokadą cyfrową otwierającą go po podaniu kodu PIN. Kolejną cechą urządzenia ułatwiającą obsługę jest posiadanie systemu, pozwalającego na automatyczne oliwienie noży w mechanizmie tnącym, co dodatkowo wpływa na dłuższą i nieawaryjną pracę niszczarki Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER.

Z powodzeniem niszczy również plastik

Niszczarka Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER można zniszczyć nie tylko dokumenty papierowe, które posiadają metalowe zszywki i spinacze, ale także plastikowe karty bankomatowe, upominkowe, lojalnościowe czy będące identyfikatorami dla pracowników. Każdy nośnik informacji umieszczony w szczelinie jest precyzyjnie cięty trwałymi i mocnymi ostrzami. Dlatego wszystkie zgromadzone przez nas dane mające charakter wrażliwy oraz poufny są niszczone na ścinki rozmiarów 1,9 x 15 mm, zapewniając bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Kosz na odpadki ma pojemność 135 L.

Wydajna i sprawna praca silnika

Zamontowany w niszczarce Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER silnik jest bardzo solidnie wykonany, cichy i bardzo wydajny, co pozwala na sprawne niszczenie dokumentów. Poza tym został on specjalnie przystosowany do nieprzerwanej pracy przez całą dobę, dzięki czemu nie wymaga przerw na chłodzenie. Odpowiednio zabezpieczony przed nadmiernym przegrzaniem się. Dzięki cichemu silnikowi nasza praca w biurze jest przyjemniejsza.

Dodatkowe atuty niszczarki Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER

Przydatnymi cechami, które wpływają zarówno na lepszą pracę niszczarki, jak i jej codzienną obsługę to systemy zabezpieczające chociażby przed awarią urządzenia czy minimalizujące ryzyko wypadku w pracy. I tak ważnym i przydatnym systemem jest 100% jam Proof, który działa w przypadku zaklinowania się papieru, uruchamiając pracę noży w przeciwnym kierunku. Skutecznie wycofując papier z okna szczeliny tnącej. Ponadto funkcja automatycznego odcięcia zasilania zabezpiecza niszczarkę Kobra AF.1 C2 AUTOFEEDER przed zaklinowanym dokumentem lub wyjętym pojemnikiem. Świetnie sprawdza się również System energy Smart, który odcina dopływ energii w trybie czuwania urządzenia, co dodatkowo pozwala nam ją zaoszczędzić.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
260
Szerokość cięcia (mm)
1,9×15
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
12 (70g)
DIN 32757
4
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-5/ T-5/ E-4/ F-2
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-3
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-2
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
tak
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
56
Moc (W)
600
Objętość pojemnika (litry)
135
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
530x430x980
Waga (kg)
46
Automatyczne oliwienie noży
tak
Automatyczny podajnik papieru
tak

Specific References