5/5 5 1
Niszczarka Kobra AF.1 C4 AutoFeeder - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Kobra
121153
8026064999342

Niszczarka Kobra AF.1 C4 AutoFeeder

Cena katalogowa producenta 7 380,00 zł

Taniej o 1 380,00 zł 6 000,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Precyzyjnie niszczy dokumenty zachowując bezpieczeństwo zawartych w nich danych.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER – profesjonalne niszczenie danych

Zaawansowana technologia użyta do stworzenie tej niezwykle wydajnej niszczarki Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER do zastosowania profesjonalnego przez średniej wielkości firmy oraz instytucje państwowe, gwarantuje intensywna i efektywną pracę przez cały dzień. Wysoki pozom bezpieczeństwa jaki możesz zapewnić danym zawartym w dokumentach papierowych to zasługa ostrych noży tnących. Niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym miejscu gdzie charakter pracy wymaga zastosowania dużych środków ostrożności. Obudowa jest zgrabna, jasna i zaprojektowana w taki sposób, aby jak najlepiej ułatwić jej codzienne użytkowanie. Podstawa posiada obrotowe kółka, które pomagają w transporcie. Dlatego jeśli chcemy ją przestawić w ine miejsce wystarczy pchnąć i gotowe. Profesjonalna niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER jest średniej wielkości o wymiarach 530 x 430 x 890 mm, a także nie małej wadze 46 kg. Obudowa szafkowa z koszem wraz z głowicą tnącą jest prosta w montażu. Górna część posiada szczelinę o szerokości wejścia 260 mm wraz z przyciskami start/stop, a poniżej umiejscowiony jest pojemnik na ścinki mający dużą objętość 135 L. Po złożeniu urządzenia oraz umieszczeniu worka na niszczone dokumenty, który należy włożyć do ramki wysuwanej na prowadnicach, niszczarka jest gotowa do pracy po zapaleniu się lampki na panelu kontrolnym. Kiedy niszczarka nie wykonuje już żadnej pracy przechodzi w tryb czuwania. (stand – by). Natomiast w chwili umieszczenia w głowicy dokumentu, intuicyjnie rozpoczyna ona jego niszczenie. Na profesjonalną niszczarki Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER jest uwzględniona trzyletnia gwarancja, w tym aż dożywotnia na ostrza tnące.

Do jakiego typu danych przeznaczone jest urządzenie

Niszczenie dokumentów w profesjonalnej niszczarce Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER oparte jest na pracy trwałych ostrzy tnących, dzięki którym zutylizujesz kilka rodzajów materiałów. Wyposażona w szufladę, czyli specjalny podajnik umożliwiający umieszczenie w niej 300 kartek papieru formatu A4 o gramaturze 80g, bądź 350 A4 mających 70g. Zapewniając automatyczne niszczenie dokumentów z prędkością aż 37 arkuszy na minutę. Zamontowane w szczelinie specjalne czujniki samoczynnie rozpoczynają pracę urządzenia od momentu umieszczenia w nim dokumentów. Niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER potrafi pociąć nie tylko papier, ale również metalowe zszywki, spinacze, jak i karty plastikowe z chipem, bądź klisze lub nawet folię. Pozostają po nich tylko niewielkie ścinki o wymiarach 3,9 x 40 mm, których nie można ponownie odtworzyć. Niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER świetnie sprawdzi się w niszczeniu dokumentów, gromadzących szereg danych, w tym osobowych, poufnych i szczególnie wrażliwych. Jeśli zależy CI na szybkim niszczeniu, maksymalnie w szczelinie tnącej możesz umieścić do 12 arkuszy papieru formatu A4. Urządzenie może być obsługiwanie tylko przez jednego użytkownika, co uchroni je przed ewentualną awarią.

Przydatne cechy niszczarki Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER

Profesjonalna niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER jest przystosowana do wytężonej i cichej pracy, dzięki silnikowi, który ma moc 600 W. Nie emituje ona dużego hałasu, a jego poziom waha się w granicach do 56 dB. poza tym jest on zaadoptowany do nieprzerwanego działania przez 24 godziny na dobę oraz zabezpieczony przed przegrzaniem. System Energy Smart zapewnia dużą oszczędność energii elektrycznej, kiedy urządzenie nie niszczy dokumentów. Niszczarka Kobra AF.1 C4 AUTOFEEDER została również wyposażona w Oil – Free System i nie wymaga ręcznego oliwienia ostrzy tnących.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
260
Szerokość cięcia (mm)
3,9x40
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
12
DIN 32757
3
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-4
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-4
DIN 66399: Cięcie dyskietek
-
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
-
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-1
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-3
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
600
Objętość pojemnika (litry)
135
Oliwienie noży
nie wymagane
Automatyczny podajnik papieru
tak
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
56
Waga (kg)
46
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
530x430x980
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na noże tnące
dożywotnia
Gwarancja na urządzenie
3 lata
Gwarancja na napęd i łańcuch
dożywotnia

Specific References