5/5 5 1
Niszczarka Wallner JP 526C - by , March 01, 2019
5/ 5
  • Obniżka
Wallner
110204
5903069003829

Niszczarka Wallner JP 526C

Cena katalogowa producenta 3 997,50 zł

Taniej o 947,50 zł 3 050,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Niezwykle starannie niszczy każdą dokumentację biurową, ścinki kilkumilimetrowej wielkości których nie można powtórnie odtworzyć. Niszczy zszywki, spinacze, karty plastikowe, płyty CD, DVD oraz dyskietki.

Niszczarki którymi możesz być zainteresowany

Profesjonalna niszczarka Wallner JP 526C o dużej wydajności

Idealna do podstawowego wyposażenia każdego biura oraz administracji publicznej średniej wielkości niszczarka Wallner JP 526C do profesjonalnego zastosowania. Posiadanie sprawdzonego i bezawaryjnego urządzenia do niszczenia ważnych dokumentów z pewnością przyda się w każdej branży. Aktualnie obowiązujące przepisy prawa nakładają na firmy i instytucje obowiązek ochrony danych osobowych, a niszczarka Wallner JP 526C zapewnia im wysoki poziom bezpieczeństwa. Trwale niszczy nie tylko dokumenty papierowe, ale również inne nośniki informacji. Zgrabna, nowoczesna obudowa w odcieniu szarego wpadającego w grafit wykonana jest bardzo dobrej jakości materiału, czyli solidnego i odpornego na uszkodzenia metalu. Profesjonalna niszczarka Wallner JP 526C jest niewielkiej wielkości, a jej wymiary wynoszą 795 x 335 x 460 mm, natomiast waga to 44 kg. Aby ułatwić jej transport w inne miejsce lub do innego pomieszczenia ku podstawie ma zamontowane kółka. Ponadto posiada ona bardzo wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie urządzenia. Niszczarka Wallner JP 526C jest bardzo prosta w montażu oraz codziennej obsłudze. Jednak zanim zaczniesz niszczyć dokumenty koniecznie zapoznaj się z dołączoną do niej instrukcją obsługi. Budowa urządzenia nie jest skomplikowana i składa się z dwóch głównych elementów, takich jak górna część z dwom szczelinami tnącymi oraz wysuwany kosz na ścinki o pojemności 53 L. Ponadto przy głowicach tnących zlokalizowane są: wyświetlacz LED, włączniki funkcji ON, OFF, Reverse w tym automatyczna wzmacniająca niszczenie FwD, a także diody ostrzegawcze. Z boku znajduje się włącznik zasilania ON/OFF oraz przewód zasilający. Bezpieczne i sprawniejsze niszczenie dokumentów oraz nośników możliwe jest dzięki dwóm oddzielnym szczelinom tnącym – na papier oraz elementy magnetyczne i optyczne. Na użytkowanie profesjonalnej niszczarki Wallner JP 526C przewidziana jest dwuletnia gwarancja producenta. Ponadto do urządzenia jest dodana butelka oleju do konserwacji noży tnących o pojemności 120 ml.

Niszczy dokumenty bez ryzyka utraty ważnych danych

Profesjonalna niszczarka Wallner JP 526C została zaprojektowana tak, by niszczyć różnego rodzaju materiały. Odporne ostrza precyzyjnie tną dokumenty papierowe, łącznie ze elementami metalowymi jak zszywki lub małe spinacze biurowe oraz kruszą na cząstki elektroniczne nośniki danych. Niszczarka Wallner JP 526C zniszczy płyty CD, DVD, dyskietki magnetyczne, klisze, jak i karty plastikowe, także te zawierające chipy. Umieść dokument w szczelinie tnącej o szerokości wejścia 270 mm, a zostanie on dokładnie zutylizowany na ścinki wielkości 2 x 10 mm. Do niszczenia nośników optycznych oraz magnetycznych urządzenie posiada oddzielną szczelinę wraz z koszem. Profesjonalna niszczarka Wallner JP 526C gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa danych, a dedykowana jest dla dokumentów oraz nośników, gromadzących informacje o charakterze tajnym. Wyjmowany kosz na ścinki ułatwia jego szybki opróżnienie. Na bocznej ściance niszczarki znajduje się odrębny pojemnik, w którym możesz przechować worki na śmieci, olej, bądź dokumenty przeznaczone do zniszczenia. Maksymalnie w szczelinie tnącej można umieścić jednorazowo do 20 kartek papieru formatu A4.

Duża moc silnika i niski poziom hałasu niszczarki Wallner JP 526C

Niszczarka Wallner JP 526C ma silnik o dużej mocy 630 W, który pracuje niezwykle wydajnie oraz cicho, emitując hałas na poziomie mniejszym niż 58 dB. Specjalne zabezpieczenie ochrania go przed przegrzaniem. Silnik niszczarki Wallner JP 526C zapewnia nieprzerwaną pracę do 25 minut. Wyświetlacz LED znajdujący się w jej górnej części wskazuje, jaka funkcja jest w tej chwili włączona. Niszczarka posiada również optyczny wskaźnik znacznego napełnienia kosza, bądź informujący o jego wyjęciu.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
270
Szerokość cięcia (mm)
2x10
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
20
DIN 32757
4
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-5
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-5
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-5
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-4
DIN 66399: Niszczenie klisz
F-2
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-4
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
-
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
nie
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
630
Objętość pojemnika (litry)
53
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Filtr mikropyłkowy
nie
Obudowa na kółkach
tak
Poziom hałasu (dB)
58
Waga (kg)
44
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
460x335x795
Olej w standardzie (ml)
120 ml
Gwarancja na noże tnące
2 lata
Gwarancja na urządzenie
2 lata

Specific References