5/5 5 1
Niszczarka Kobra Cyclone - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
120686
5903069013262

Niszczarka Kobra Cyclone

54 900,00 zł

compare Porównaj

Stworzona do taśmowego niszczenia bardzo dużych ilości dokumentów i innych materiałów.

Niszczarka Kobra Cyclone do zadań specjalnych

Niszczarka Kobra Cyclone to jedno z niewielu urządzeń, które stanie na wysokości zadania, niszcząc w zasadzie każdy nośnik danych. Wysoce specjalistyczne urządzenie jest niebywałą i unikalną konstrukcją, a wykorzystana do jej stworzenia najnowsza technologia pozwala zniszczyć ogromne ilości papieru, jak również inne trwalsze materiały, których z pewnością nie zutylizujesz w zwykłej niszczarce. Szerokość wejścia ma wymiary 325 x 220 mm, a wielkość otrzymywanego ścinka zależy od rodzaju zastosowanego sita.

Wyciszona komora niszcząca

Doskonale zaprojektowana solidna obudowa ma rozmiar 800 x 2120 x 2100 mm i zapewnia najwyższy z możliwych komfort pracy w znacznym stopniu niwelując generowany hałas w trakcie jej pracy – poprzez podwójną izolację komory niszczącej oraz zewnętrznej plastikowej obudowy. Niszczarka Kobra Cyclone ma najnowsze wyposażenie w postaci zintegrowanego systemu zasysającego, który stwarza wszystkim jego użytkownikom czyste i pozbawione obecności ścinków miejsce pracy. Rewelacyjnie się sprawdza w bardzo dużych pomieszczeniach, gdzie gromadzone są i przechowywane w dużych ilościach dokumenty o charakterze poufnym – duże biura, urzędy oraz organy administracji publicznej czy jednostki wojskowe. Dzięki temu urządzeniu wydajność Twojej pracy zdecydowanie wzrośnie.

Najwyższy stopień wydajności

To co ją wyróżnia na tle innych niszczarek do zastosowania profesjonalnego, to najlepszy z możliwych stopień zabezpieczenia danych sensytywnych oraz bardzo wysoka wydajność pracy. Obecnie nowoczesne firmy i ważne instytucje państwowe mają ogromne wymagania względem zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dlatego właśnie ten model został stworzony do takich właśnie zadań. Niszczy dokumenty papierowe wraz z znajdującymi się w nich metalowymi zszywkami czy spinaczami, tnąc je na mikrościnki w zależności od zamontowanego sita. Po przepuszczeniu przez szczelinę tnącą są one niemożliwe do zidentyfikowania. Jednorazowo w podajniku można umieścić do 500 sztuk arkuszy papieru. Z pomocą tej niszczarki zniszczysz optyczne nośniki danych – płyty CD, DVD, magnetyczne nośniki danych – dyskietki, karty plastikowe, a także butelki PCV, puszki aluminiowe, kartony czy tekturę.

Wymienne sita

Niszczarka Kobra Cyclone została wyposażona w unikatowy system niszczenia materiałów, którego działanie opiera się na wysokowydajnej turbinie połączonej z mocnymi, szybkoobrotowymi ostrzami z zastosowaniem różnych poziomów tajności. Ponadto to profesjonalne urządzenie do zastosowania specjalistycznego zaopatrzone zostało w pięć rodzajów sit wymiennych. I to właśnie ta część skomplikowanego systemu tnącego pozwala wybrać taki stopień bezpieczeństwa danych jaki wymagany jest do aktualnie niszczonych materiałów.

Dodatkowe cechy urządzenia

Wszystkie powstałe ścinki po zniszczonych dokumentach gromadzone są w koszu o pojemności aż 400 L. Dodatkowym wyposażeniem ułatwiającym ich transport, a także szybka i sprawną wymianę worka z odpadkami jest wbudowany, łatwy w obsłudze wózek. Niszczarka Kobra Cyclone ma także bardzo wydajny, wykonanych z niezwykle trwałych materiałów silnik, który został doskonale przystosowany do pracy ciągłej, bez konieczności stosowania jakichkolwiek przerw. Prezentowany model urządzenia można kupić w zestawie z inną wysokiej klasy niszczarką Kobra Compactor C–500. Gwarancja producenta obejmuje 3 lata.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
325×220
Szerokość cięcia (mm)
zależne od sita
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
500 / do 420 kg/h
DIN 32757
zależne od sita (2-6)
DIN 66399: Niszczenie papieru
P-2 do P-7
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-2
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-2
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-1
DIN 66399: PenDrive
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
nie
Optyczny wskaźnik napełnienia worka
tak
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Poziom hałasu (dB)
75 / 85
Moc (W)
6000
Objętość pojemnika (litry)
400
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
800x2120x2100
Waga (kg)
220
Automatyczne oliwienie noży
nie
Automatyczny podajnik papieru
nie

Specific References