5/5 5 1
Niszczarka Kobra SSD HS - by , March 01, 2019
5/ 5
Kobra
121287
8026064999380

Niszczarka Kobra SSD HS

307 500,00 zł Brutto na zamówienie 14 dni

compare Porównaj

Niesłychanie wydajna, doskonale poradzi sobie z dyskami SSD oraz urządzeniami elektronicznymi.

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy najtrwalsze materiały

Duża, wysokowydajna niszczarka Kobra SSD HS to wyjątkowo wytrzymałe urządzenie, które zostało zaprojektowane do niszczenia trwałych materiałów w postaci różnego sprzętu elektronicznego oraz dysków SSD. Dzięki specjalistycznemu zastosowaniu wykorzystywane są gównie w takich instytucjach jak Agencja Bezpieczeństwa narodowego, Organy Rządowe czy Wojskowe. Niszczarka Kobra SSD HS spełnia wszystkie wymagania dotyczące ochrony danych, jakie wymagane są w tego rodzaju miejscach, niszcząc wszelkiego rodzaju multimedia,a także dysków i urządzeń półprzewodnikowych. Duża, jasna obudowa zamykana jest na klucz, a jej wymiary wynoszą 1030 x 820 x 1210 mm. W górnej części obudowy znajduje się wejście szczeliny tnącej o szerokości aż 240 x 25 mm, co umożliwia umieszczenie w niej sprzętu mającego niestandardowe wymiary. Posiada ona również specjalną szczoteczkę zabezpieczającą, której zadaniem jest zakrycie całego otworu, a także bezpieczną utylizację. Dodatkowo niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zamykaną pokrywę pojemnika zasilającego, uniemożliwiającą osobom do tego niepowołanym dostęp do wszystkich materiałów już w niej umieszczonych. Obok wejścia zlokalizowane są przyciski uruchamiające różne funkcje niszczarki Kobra SSD HS. Poniżej umiejscowiony jest pojemnik na powstałe w trakcie niszczenia ścinki o objętości 35 L. Urządzenie to jest niezwykle ciężkie – waży 500 kg, dlatego przestawienie go wymaga specjalistycznego sprzętu. Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS dedykowana do utylizacji różnego rodzaju sprzętów elektronicznych objęta jest roczną gwarancją.

Utylizacja dysków i urządzeń elektronicznych

Specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS niszczy trwale różne nośniki danych, w tym twarde dyski oraz urządzenia elektroniczne na ścinki i cząstki wielkości ziarenek piasku. Wszystkim zgromadzonym w nich danych zapewnia najwyższy z możliwych stopień bezpieczeństwa DIN – 7. W niszczarce Kobra SSD HS zniszczysz karty kredytowe, z chipami elektronicznymi czy paskami magnetycznymi, płyty CD, DVD, telefony komórkowe typu smartphone, tablety, iPady oraz dyski SSD. Ponadto skutecznie kruszy wszelkiego rodzaju karty pamięci, w tym pen Drive, drukowane płyty z układami elektroniki, procesory komputerowe z wewnętrzną pamięcią ROM, jak i typu flash.

Najważniejsze parametry jakie posiada specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS

Niezwykle wydajny i solidny silnik ma moc 5000 W, co pozwala na utylizację dokumentów papierowych do 40 kg/h., a także pracę przez całą dobę bez przerw na chłodzenie. Dodatkowo specjalistyczna niszczarka Kobra SSD HS wyposażona została w zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, wynikające z intensywności pracy. Urządzenie posiada system dwufazowego niszczenia nośników, który sterowany jest elektronicznie. Druga faza jego pracy uruchamia 16 specjalnych ostrzy o średnicy 180 mm, dzięki czemu rozdrabniają one kruszone cząstki na mikroskopijne rozmiary. Kolejną przydatną funkcją w niszczarce Kobra SSD HS jest elektroniczny system umożliwiający monitorowanie zamknięcia dostępu do drzwi kosza, systemu filtracji powietrza, a także pojemnika zasilającego. Urządzenie zapewnia automatyczne cofanie nośników w sytuacji niezamierzonego zablokowania go. Znajdujący się w jej górnej części wyświetlacz jest podświetlany i informuje użytkownika o statusie przebiegu pracy niszczarki Kobra SSD HS. Wyposażona jest ona również w duży wyłącznik bezpieczeństwa, zlokalizowany z przodu oraz bardzo praktyczny, nowoczesny system HEPA. Jego zadaniem jest zebranie powietrz z różnych miejsc wewnątrz niszczarki, w tym jej szczelinę tnącą filtrując powietrze. Na filtrach HEPA zatrzymywane są wszystkie szkodliwe materiały wykorzystane podczas produkcji układów scalonych. Zapewnia ona nam czyste, komfortowe i bezpieczne środowisko pracy.

Opis

Rodzaj cięcia
ścinki
Szerokość wejścia (mm)
240/25
Szerokość cięcia (mm)
pył jak ziarenka piasku
Wydajność (ilość arkuszy 70g)
do 40 kg/h
DIN 32757
-
DIN 66399: Niszczenie papieru
-
DIN 66399: Cięcie kart plastikowych
T-7
DIN 66399: Cięcie dyskietek
T-7
DIN 66399: Kruszenie płyt CD
O-7
DIN 66399: Niszczenie klisz
-
DIN 66399: Niszczenie kart z chipem
E-7
DIN 66399: Niszczenie PenDrive
E-7
Cięcie zszywek
tak
Cięcie spinaczy
tak
Automatyczny START / STOP
tak
Sygnał świetlny: otwarte drzwi / wyjęty kosz
tak
Wskaźnik napełnienia kosza
optyczny
Praca ciągła 24h na dobę
tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
tak
Moc (W)
5000
Objętość pojemnika (litry)
35
Oliwienie noży
ręczne
Automatyczny podajnik papieru
nie
Funkcja cofania
tak
Tryb czuwania
nie
Filtr mikropyłkowy
tak
Obudowa na kółkach
nie
Poziom hałasu (dB)
60
Waga (kg)
500
Wymiary (szer. x gł. x wys.)
1030x820x1210
Olej w standardzie (ml)
-
Gwarancja na urządzenie
1 rok

Specific References